Вкладиш під стопу SHP-400 - купити в Orto-med.com.ua FootCare SHP-400 Плесно купити на сайті Orto-med.com.ua.
Вкладиш під стопу SHP-400 - купити в Orto-med.com.ua
Loading...

Вкладиш під підйом склепіння стопи FootCare SHP-400, (Україна)

Артикул: SHP-400

Ціна: 80 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Гелева вставка під стопу FootCare SHP-400 використовується для усунення дискомфорту і больових відчуттів під час ходьби та у разі наявності хворобливих натоптишів і мозолів під плесном.

Характеристики:

Матеріал: Силікон

Виробник: FootCare

Тип: Вставка для ступні

Країна виробника: Україна

Розмір: UNI

Особливості:

Силіконові вставки для ніг зменшують навантаження на стопу й перерозподіляють точки опори так, щоб людина могла не відчувати болю при ходьбі та убезпечують шкіру ніг від натирання й утворення мозолів.

Вкладиш під плюсну виготовлено з медичного, гіпоалергенного гелю. Матеріал збагачено мінералами, тому він зволожує і захищає шкіру.

Пелот використовується для:

  • розвантаження та амортизація передньої частини стопи;
  • зняття втоми;
  • полегшення відчуттів під час ходьби на підборах;
  • запобігання ковзання стопи.
  • Гелева вставка має багаторазову клейову основу, що дозволяє використовувати її на постійній основі, з різним взуттям, без втрати корисної дії.

Вставка може використовуватися при ходьбі в будь-якому типі взуття, в тому числі модельного та відкритого взуття. Прозорий матеріал не виділяється з-під ноги, та не піддається усадці.

Вкладиш не рекомендується носити за наявності відкритих або кровоточивих ран.

Силіконову устілку  рекомендується носити не більше шістнадцяти годин на добу та щодня знімати її, щоб шкіра мала змогу дихати.

Термін експлуатації залежить від догляду за виробом, рівня активності людини та особливостей будови стопи. Рекомендований термін експлуатації - 6 місяців

Для подовження терміну використання та забезпечення гігієни виріб рекомендується щодня промивати у воді з милом. Не рекомендується використовувати миючі та дезінфікуючі засоби. Сушити природним чином, без допомоги штучних нагрівальних елементів.

 Додатково:

  • Розмір - універсальний.
  • Країна-виробник - США.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: