Купити стандартний складаний візок інвалідний OSD-M2-** (чорний), Китай на сайті Orto-med.com.ua Придбати стандартний складаний візок для інвалідів OSD-M2-** (чорний), Китай на сайті Orto-med.com.ua Замовити стандартний складаний візок для інвалідів OSD-M2-** (чорний), Китай на сайті Orto-med.com.ua Купити стандартний складаний візок для інвалідів OSD-M2-** (чорний), Китай на сайті Orto-med.com.ua Стандартний складаний візок інвалідний OSD-M2-** (чорний), Китай придбати на сайті Orto-med.com.ua Стандартний складаний візок інвалідний OSD-M2-** (чорний), Китай замовити на сайті Orto-med.com.ua Стандартний складаний візок інвалідний OSD-M2-** (чорний), Китай обрати на сайті Orto-med.com.ua Стандартний складаний візок інвалідний OSD-M2-** (чорний), Китай купити на сайті Orto-med.com.ua Придбати стандартний складаний візок інвалідний OSD-M2-** (чорний), Китай на сайті Orto-med.com.ua Замовити стандартний складаний візок інвалідний OSD-M2-** (чорний), Китай на сайті Orto-med.com.ua Обрати стандартний складаний візок інвалідний OSD-M2-** (чорний), Китай на сайті Orto-med.com.ua
Купити стандартний складаний візок інвалідний OSD-M2-** (чорний), Китай на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Стандартний складаний інвалідний візок OSD-M2-** (чорний), Китай

Артикул: OSD-M2-**

Ціна: 9999 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Складаний механічний візок інвалідний використовується вдома або на вулиці. Користувач керує інвалідним візком вручну, обертаючи зручні, безпечні для пальців колеса. Зручні ручки з гумовим покриттям також дозволяють використовувати допомогу помічника. Міцна сталева рама синього кольору витримує навантаження до 130 кг.

Характеристики:

Тип: Стандартний

Виробник: OSD

Максимально допустиме навантаження: 130 кг

Колір: чорний

Артикул: OSD-M2-**

Матеріал: сталь

Ширина сидіння: 45; 50 см

Загальна ширина: 18 см

Глибина сидіння: 40 см

Висота сидіння від підлоги: 50 см

Висота спинки: 42 см

Вага виробу: 18 кг

Комплектація: інвалідна коляска; знімна тканинна підтримка для гомілки; ключ сімейний гайковий; інструкція

Країна виробника: Китай

Особливості:

 • Сидіння та спинка інвалідного візка виготовлені з міцного нейлону. На спинці є кишеня для документів.
 • Знімно-відкидні підлокітники з поліуретановими накладками для комфорту користувача. "Скошена" форма поручнів візка дозволяє без зусиль розмістити руки й водночас легко дістатися до різних перешкод (наприклад, стола).
 • Під підлокітниками з обох боків візка для інвалідів передбачені гальма стоянки з металевими важелями.
 • Знімно-відкидні підніжки встановлені для безперешкодного вставання та пересаджування. Підніжки мають тканинну підтримку для гомілок та індивідуальне регулювання висоти за допомогою перемикача відповідно до зросту пацієнта.
 • Діаметр передніх поворотних литих коліс – 7", а діаметр задніх провідних литих коліс – 24".
 • Складана конструкція рами, швидкознімні задні колеса, підлокітники й підніжки дозволяють компактно зберігати й перевозити інвалідний візок в багажнику автомобіля.

Використання:

 • Правильний розподіл ваги тіла в інвалідному візку є запорукою легкого керування. Чим ближче центр ваги до задніх коліс, тим легше керувати коляскою.

Значний вплив мають:

 • постава,
 • будова тіла,
 • положення на сидінні,
 • розміщення задніх коліс.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: