Купити Багатофункціональний інвалідний візок Invacare Rea Clematis, (Швеція) на сайті orto-med.com.ua Купити Багатофункціональний інвалідний візок Invacare Rea Clematis, (Швеція) на сайті orto-med.com.ua
Купити Багатофункціональний інвалідний візок Invacare Rea Clematis, (Швеція) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Багатофункціональний інвалідний візок Invacare Rea Clematis, (Швеція)

Артикул: Rea Clematis

Ціна: 33690 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Компанія Invacare® приділяє належну увагу відмінностям між людьми, розуміючи, що у кожного є свої індивідуальні вимоги до характеристик крісла-візка. Для підтримки стійкості і правильного положення тіла користувача дуже важливий належний нахил сидіння, так само як стійке положення ніг користувача крісла. Всі ці аспекти враховані в оновленій модифікації крісла Rea Clematis.

Характеристики:

Ширина сидіння загальна: 39 - 49 см

Тип: Багатофункціональний

Максимально допустиме навантаження: 125 кг

Загальна ширина: 60 - 70 см

Вага виробу: 32 кг

Висота сидіння від підлоги: 42 - 45 см

Країна виробника: Швеція

Висота спинки: 60 - 71 см

Загальна висота: 96 - 112 см

Висота підлокітника: 23 - 34 см

Глибина сидіння: 42 - 48 см

Загальна довжина: 112 - 148 см

Особливості:

Компанія Invacare® приділяє належну увагу відмінностям між людьми, розуміючи, що у кожного є свої індивідуальні вимоги до характеристик крісла-візка. Для підтримки стійкості і правильного положення тіла користувача дуже важливий належний нахил сидіння, так само як стійке
положення ніг користувача крісла. Всі ці аспекти враховані в оновленій модифікації крісла Rea Clematis. Міцна конструкція з привабливим дизайном залишається колишньою - відповідно не змінилися і характеристики надійності і довговічності цієї популярної моделі.

Користувач може вибрати найбільш зручне для нього положення регульованого кутом нахилу сидіння крісла-візка Rea Clematis. При нахилі сидіння тиск на тіло рівномірно розподіляється між областями тазу і спини, таким чином знижуючи ризик розвитку пролежнів.


Особливості:

  • Високо розташований шарнірний механізм в тазовій області і шарнір в підколінної області забезпечують належну поставу користувача. 
  • Шарнірний механізм забезпечує переміщення тіла в тандемі з сидінням і підніжками. 

Конструкція крісла Rea Clematis мінімізує вплив поперечного зусилля на тіло і зменшує тиск, тим самим сприяє кращій поставі. Важливим для комфорту користувача є також той факт, що підголівники і фіксатор тулуба залишаються на одній і тій же висоті незалежно від нахилу спинки.

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити Багатофункціональний візок з туалетом OSD-MOD-2-45 на сайті orto-med.com.ua

10990 грн.

Багатофункціональний візок з туалетом OSD-MOD-2-45

Купити Багатофункціональний візок з туалетом OSD-MOD-2-45 на сайті orto-med.com.ua

None