Придбати алюмінієвий інвалідний візок з налаштуванням центру ваги та висоти сидіння OSD-AL-**, чорний (Китай) на сайті Orto-med.com.ua Обрати інвалідний алюмінієвий візок з налаштуванням центру ваги та висоти сидіння OSD-AL-**, чорний (Китай) на сайті Orto-med.com.ua Купити інвалідний алюмінієвий візок з налаштуванням центру ваги та висоти сидіння OSD-AL-**, чорний (Китай) на сайті Orto-med.com.ua Придбати інвалідний алюмінієвий візок з налаштуванням центру ваги та висоти сидіння OSD-AL-**, чорний (Китай) на сайті Orto-med.com.ua Замовити інвалідний алюмінієвий візок з налаштуванням центру ваги та висоти сидіння OSD-AL-**, чорний (Китай) на сайті Orto-med.com.ua
Придбати алюмінієвий інвалідний візок з налаштуванням центру ваги та висоти сидіння OSD-AL-**, чорний (Китай) на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Алюмінієвий інвалідний візок з налаштуванням центру ваги та висоти сидіння OSD-AL-**, чорний (Китай)

Артикул: OSD-AL-**

Ціна: 12999 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Складаний інвалідний візок використовується для внутрішнього та зовнішнього використання. Міцна алюмінієва рама сірого кольору витримує навантаження до 125 кг. Користувач маневрує візком, вручну повертаючи зручні, безпечні для пальців алюмінієві колеса. Зручна ручка з гумовим покриттям також може використовуватися з асистентом.

Характеристики:

Виробник: OSD

Тип: Алюмінієвий

Висота спинки: 45 см

Вага виробу: 17,5 кг

Максимально допустиме навантаження : 125 кг

Країна виробника: Китай

Висота сидіння від підлоги: 50 см

Матеріал: алюміній

Ширина із закритою базою: 25 см

Комплектація: інвалідний візок; знімні підп'яточники; інструкція

Загальна ширина: 18 см

Ширина сидіння: 40; 45; 50 см

Колір: чорний

Глибина сидіння: 40 см

Артикул: OSD-AL-**

Особливості:

  • Знімно-відкидні підлокітники з поліуретановими накладками для вільної пересадки в інвалідний візок з інших поверхонь та назад. Скошена форма дозволяє зручно розмістити руки і при цьому легко під'їжджати до різних перешкод (наприклад, до столу).
  • Сидіння та спинка інвалідного візка виготовлені з міцної тканини високої щільності з тонким шаром пінопласту, який легко миється та може бути знятий для чищення за потреби.
  • Знімно-відкидні підніжки для безперешкодного вставання та пересадки. Відкидну платформу можна індивідуально відрегулювати за висотою відповідно до зростання пацієнта.
  • Висота сидіння регулюється шляхом одночасного переміщення передніх та задніх коліс.
  • Центр тяжкості можна регулювати, змінюючи положення задніх коліс, що дозволяє оптимізувати візок відповідно до потреб пацієнта.
  • Висота сидіння регулюється шляхом одночасного переміщення передніх та задніх коліс.
  • Діаметр передніх поворотних литих коліс становить 8”, а діаметр задніх провідних литих коліс – 24.
  • Візок інвалідний не тільки практичний, але й безпечний завдяки наявності світловідбивачів.
  • Складна рама, швидкознімні задні колеса, підлокітники та підніжки дозволяють компактно зберігати та перевозити візок для інвалідів у багажнику автомобіля.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: