Купити Інвалідний візок Action 5 NG, Invacare, ( Німеччина) на сайті orto-med.com.ua Купити Інвалідний візок Action 5 NG, Invacare, ( Німеччина) на сайті orto-med.com.ua Купити Інвалідний візок Action 5 NG, Invacare, ( Німеччина) на сайті orto-med.com.ua Купити Інвалідний візок Action 5 NG, Invacare, ( Німеччина) на сайті orto-med.com.ua Купити Інвалідний візок Action 5 NG, Invacare, ( Німеччина) на сайті orto-med.com.ua
Купити Інвалідний візок Action 5 NG, Invacare, ( Німеччина) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Інвалідний візок Action 5 NG, Invacare, ( Німеччина)

Артикул: Action5NG

Ціна: 49800 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Інвалідний візок Action 5 NG спеціально створена для користувачів, що віддають перевагу активному життю. Виробники врахували в ньому потребу в покращеній мобільності та хорошій ергономіці. Н-подібна система горизонтального складання сприяє кращій стабільності рами.

Характеристики:

Виробник: Invacare

Максимально допустиме навантаження: 100 - 130 кг

Тип: Активний

Загальна ширина: 46,5 - 78 см

Вага виробу: 12,3 кг

Країна виробника: Німеччина

Загальна висота: 70,1 - 110 см

Глибина сидіння: 84,5 - 120,5 см

Ширина сидіння: 30.5-53 см

Особливості:

Інвалідний візок Action 5 NG спеціально створена для користувачів, що віддають перевагу активному життю. Виробники врахували  в ньому потребу в покращеній мобільності та хорошій ергономіці. Н-подібна система горизонтального складання сприяє кращій стабільності рами. Функція самоблокування системи складання-розкладання забезпечує безпеку і кращу ергономіку конструкції. Спинка складається поверх сидіння. Також, регулюється глибина, ступінь жорсткості сидіння регулюється за допомогою ременів. Відкидний підлокітник зручний для пересаджування користувача. У разі ослаблених рук користувача, підлокітник легко відкидається назад за допомогою важеля.


Особливості:

  • Жорсткість і стабільність рами;
  • Унікальний механізм складання;
  • Висока конфігурація інвалідного візка;
  • Точні і прості механізми регулювання;
  • Складна спинка з регулюванням кута нахилу  90 ° (-15 ° / + 15 °);
  • Максимальна компактність при транспортуванні;
  • У базовій моделі є можливість регулювати кут нахилу задніх коліс 0-2 °;
  • Підніжки фіксовані з кутом 80°, або регульовані 70°/80°/90°. Довжина фіксованих підніжок 30-53 см., регульованих- 20-51 см.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: