Купити інвалідний візок з посиленою рамою MILLENIUM Heavy Duty, чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити інвалідний візок з посиленою рамою MILLENIUM Heavy Duty, синього кольору на сайті orto-med.com.ua Купити інвалідний візок з посиленою рамою MILLENIUM Heavy Duty, синього кольору на сайті orto-med.com.ua Купити інвалідний візок з посиленою рамою MILLENIUM Heavy Duty, синього кольору на сайті orto-med.com.ua Купити Візок з посиленою рамою MILLENIUM Heavy Duty  на сайті orto-med.com.ua
Купити інвалідний візок з посиленою рамою MILLENIUM Heavy Duty, чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Візок інвалідний з посиленою рамою MILLENIUM Heavy Duty

Артикул: osd-stb2Hd

Розмір:
50см - 19999 грн.
55см - 20999 грн.
60см - 21999 грн.

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Інвалідний візок з посиленою подвійною металевою рамою MILLENIUM Heavy Duty . Задні колеса з алюмінієвими обручами. Знімні відкидні підлокітники. Підніжки регульовані, відкидні, знімні, оснащені ремінцями для підтримки стопи.

Характеристики:

Тип: Посилений

Ширина сидіння загальна: 50 - 60 см

Вага виробу: 26 кг

Загальна висота: 85 см

Глибина: 105 см

Максимально допустиме навантаження : 160 кг

Розмір: 50см, 55см, 60см

Загальна ширина: 67 - 77 см

Особливості:

Для багатьох людей з обмеженими можливостями (людей з інвалідністю) інвалідний візок – єдиний пристрій, який спрощує та полегшує пересування. Підібрана правильно коляска – запорука вільного, незалежного життя користувача. Спеціалісти у сфері продажу засобів для реабілітації, як найкраще підберуть варіант, який задовольнить всі вимоги та потреби. Не варто нехтувати порадами консультантів, адже вони допоможуть уникнути вторинних проблем, які виникають при вимушеному положенні, неправильно підібраній моделі коляски.  

Перед тим, як здійснити покупку досить цінного продукту, варто з’ясувати основні потреби людини. Якщо користувач не в змозі пересуватися самостійно і йому буде допомагати помічник, тоді варто звернути увагу на крісло-каталку або багатофункціональний виріб. Загалом, для того, щоб обрати візок з’ясуйте: загальний фізичний стан майбутнього користувача, вік, вага, спосіб життя, мобільність, навколишня обстановка, прорахуйте бюджет.

Існує окремий тип інвалідних колясок – посилені, вони розроблені для користувачів з підвищеною вагою, вони відрізняються подвійною рамою та матеріалами, які характеризуються високою міцністю.

Переваги даної моделі

  • візок сконструйований з посиленою подвійною металевою рамою;
  • колеса задні (Ø 24 '' 600 мм) з ручними алюмінієвими обручами, передні поворотні колеса (Ø 8 '' 200 мм) з посиленою вилкою;
  • знімні відкидні підлокітники;
  • спинка і сидіння виконані з чорного нейлону підвищеної міцності, що миється;
  • підніжки відкидні, знімні та регульовані по висоті, забезпечені ремінцями для підтримки п'яток і платформою для підтримки стопи;
  • візки представлені в трьох розмірах ширини сидіння - 50см., 55см., 60см.

Виробник гарантує відсутність заводських дефектів та гарантійне зобов’язання протягом 12 місяців з дати придбання виробу, за умов дотримання правил експлуатації візка, що зазначені у інструкції.

При виникненні запитань, уточнення деталей, звертайтеся за телефонними номерами, вказаними на сайті.

Бажаємо Вам здоров’я ! 

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити Транзитна каталка (розкладна) OSD-MOD-7 на сайті orto-med.com.ua

10999 грн.

Транзитна каталка (розкладна) OSD-MOD-7

Купити Транзитна каталка (розкладна) OSD-MOD-7 на сайті orto-med.com.ua

None