Купити Міні скутер Leo NG, Invacare, (Німеччина) на сайті orto-med.com.ua Купити Міні скутер Leo NG, Invacare, (Німеччина) на сайті orto-med.com.ua Купити Міні скутер Leo NG, Invacare, (Німеччина) на сайті orto-med.com.ua Купити Міні скутер Leo NG, Invacare, (Німеччина) на сайті orto-med.com.ua
Купити Міні скутер Leo NG, Invacare, (Німеччина) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Міні скутер Leo NG, Invacare, (Німеччина)

Артикул: Leo

Ціна: 88900 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Invacare Leo являє собою 4-колісний скутер для людей, що цінують незалежність і люблять самостійні прогулянки. Безпека є ключовою характеристикою скутера Leo, але вона жодним чином не запобігає його перевагам в плані стилю і спортивного зовнішнього вигляду.

Характеристики:

Довжина пробігу без підзарядки: 36 км

Максимально допустиме навантаження: 136 кг

Потужність двигуна: 240 W

Швидкість: 8 км/год

Виробник: Invacare

Загальна ширина: 59 см

Ширина сидіння загальна: 47 см

Вага виробу: 83 кг

Висота сидіння від підлоги: 46 - 56 см

Максимальний безпечний кут нахилу: 10 °

Кліренс: 7 см

Висота спинки: 47,5 см

Потужність акумулятора: 2х36 Ah

Глибина сидіння: 41 см

Загальна довжина: 122 см

Країна виробника: Німеччина

Особливості:

Invacare Leo являє собою 4-колісний скутер для людей, що цінують незалежність і люблять самостійні прогулянки. Безпека є ключовою  характеристикою скутера Leo, але вона жодним чином не запобігає його перевагам в плані стилю і спортивного зовнішнього вигляду. Leo дарує своїм користувачам почуття свободи і впевненості в ході їх повсякденних поїздок або під час подорожей за місто. Відповідна найвищим вимогам щодо конструкції і безпеки, модель Leo безсумнівно створює новий ринковий стандарт скутерів.

На легкокерованому і високоманевреному скутері Invacare Leo Вам гарантована плавна і безпечна їзда. Інтуїтивна система освітлення скутера Leo включає автоматичні індикатори і задній гальмівний ліхтар, що гарантують максимальний ступінь безпеки. В системі освітлення передбачено, що навіть у разі виходу з ладу фари, інші освітлювальні прилади будуть працювати. Про необхідності підзарядки акумулятора повідомляється не тільки на спеціальному екрані рівня заряду, але і за допомогою звукового сигналу.

Скутер Leo не підведе свого водія ні за яких обставин. За рахунок своєї високоякісної електроніки і прекрасних характеристик двигуна скутер Leo відрізняється високою надійністю як при поїздках до магазинів, так і під час прогулянок парками. Електроніка і двигун захищені від корозії і вологи (захист від бризок) - таким чином запобігається потрапляння бруду та води в ці життєво важливі елементи конструкції скутера.


Особливості:

  • Можливість регулювання кута нахилу передньої частини, рульової колонки, для зручнішого користування;
  • Наявність сидіння з регулюванням висоти і відкидними підлокітниками;
  • Доступність моделі з 3-ма або 4-ма колесами в  комплектації; 
  • Радіус повороту- 2620 мм.