Купити Міні скутер Colibrs, Invacare, (Німеччина) на сайті orto-med.com.ua Купити Міні скутер Colibrs, Invacare, (Німеччина) на сайті orto-med.com.ua Купити Міні скутер Colibrs, Invacare, (Німеччина) на сайті orto-med.com.ua Купити Міні скутер Colibrs, Invacare, (Німеччина) на сайті orto-med.com.ua
Купити Міні скутер Colibrs, Invacare, (Німеччина) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Міні скутер Colibrs, Invacare, (Німеччина)

Артикул: Colibri

Ціна: 63900 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Colibri – яскравий представник скутерів, простий в управлінні, стильний та призначений для пересування як в приміщеннях, так і на вулиці. Його перевага – це висока маневреність, що залишає цей скутер поза конкуренцією при пересуванні в приміщеннях з малою площею.

Характеристики:

Максимально допустиме навантаження: 136 кг

Довжина пробігу без підзарядки: 16 км

Виробник: Invacare

Швидкість: 8 км/год

Загальна ширина: 50,5 см

Загальна довжина: 101 см

Висота сидіння від підлоги: 37 - 42 см

Країна виробника: Німеччина

Висота спинки: 38,5 см

Ширина сидіння: 46.5 см

Потужність акумулятора: 200

Вага виробу: 44 - 48 кг

Глибина сидіння: 40 см

Особливості:

Colibri – яскравий представник скутерів, простий в управлінні, стильний та призначений для пересування як в приміщеннях, так і на вулиці. Його перевага – це висока маневреність, що залишає цей скутер поза конкуренцією при пересуванні в приміщеннях з малою площею. Завдяки системі Invacare Lite Lock скутер можна розібрати однією рукою без додаткових інструментів і так же  легко помістити в багажник будь-якого автомобіля. На це буде потрібно менше однієї хвилини. Сидіння легко повертається і відкидається, має відкидні підлокітники. Скутер також має кольорові панелі, завдяки чому Ви можете змінювати зовнішній вигляд Вашого скутера дуже легко.


Особливості:

  • Colibri доступний в декількох стандартних комплектаціях: Comfort-4W, колеса 200x50 мм, 12AH.,  Flex-4W, колеса 210x65 мм, 18 AH.
  • Радіус розвороту - 2200 мм.