Купити бандаж на променезап'ястковий суглоб для реабілітації ТР-6101 Orliman, (Іспанія), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua Купити бандаж на променезап'ястковий суглоб для реабілітації ТР-6101 Orliman, (Іспанія), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити бандаж на променезап'ястковий суглоб для реабілітації ТР-6101 Orliman, (Іспанія), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Коригуюча пластикова шина кисті з пальцями для реабілітації ТР-6101 Orliman, (Іспанія)

Артикул: TP-6101

Ціна: 1999 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Термопластикова шина з вологопоглинаючим покриттям по долонній поверхні, для підтримки кисті і пальців у фізіологічному положенні.

Характеристики:

Виробник: Orliman

Розмір: S, M, L, XL

Тип: Ортез променевозап'ястковий

Країна виробника: Іспанія

Особливості:

Спастичний синдром – судоми, що з’являються після інсультів і травм. Для їх лікування та повернення до нормальної роботи потрібно зафіксувати кінцівку на початку реабілітації. Так як спастика утримує м’язи в тонусі, сприяючи покращенню кровообігу, багато лікарів вважають, що спастика – це ознака, яка вказує на високі шанси відновлення нормальної роботи ноги або руки. Проте, так можна говорити тільки про спастику на початкових періодах, коли ж вони посилюються – це ознака можливих ускладнень. Для лікування подібних проблем використовують лікувальну фізкультуру. Варто регулярно виконувати комплекс вправ на розтяжку м’язів. Для лікувальних вправ реабілітологи використовують різний допоміжний інвентар: масажні м’ячі, тренажери, еспандери. Також, важливо застосовувати спеціальний фіксатор, який захистить руку від патологічних рухів та допоможе зафіксувати отриманий результат.

Термопластикова шина з вологопоглинаючим покриттям по долонній поверхні, для підтримки кисті і пальців у фізіологічному положенні. Має застібки з липучками. Положення кисті можна коригувати при нагріванні шини. Також, шина є чудовою альтернативою традиційному гіпсуванню. Відкритий тип конструкції дозволяє лікарю спостерігати процес відновлення, при цьому користувач може здійснювати гігієнічні процедури. Шина у рази легша за гіпсову пов’язку, не викликає свербіжу та подразнення.

Показання до застосування

  • При реабілітації пацієнтів неврологічного профілю (при спастичному і млявому паралічі).
  • При консервативному лікуванні різних деформацій кисті та пальців кисті.

Переваги

  • Доступні модифікації правої та лівої руки.
Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити термопластичну шину, Aurafix ORT-08, (Туреччина), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua

2110 грн.

Термопластична шина, бандаж на променезап'ястковий суглоб, Aurafix ORT-08, (Туреччина)

Купити термопластичну шину, Aurafix ORT-08, (Туреччина), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua

Термопластична шина Aurafix ORT-08 використовується при неврологічних захворюваннях, які супроводжуються спастикою м’язів кінцівки.