Купити ортез-шина для пальців руки, OO-150, ortop, (Тайвань), хромовано синього кольору на сайті orto-med.com.ua Купити ортез-шина для пальців руки, OO-150, ortop, (Тайвань), хромовано синього кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити ортез-шина для пальців руки, OO-150, ortop, (Тайвань), хромовано синього кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Ортез-шина для пальців руки, OO-150, ortop, (Тайвань)

Артикул: OO-150

Ціна: 156 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Ортез шина виготовлена з алюмінію та м’якої підкладки, що запобігає здавлюванню пальця. Шина пластична, її можна вигинати для отримання потрібної форми.

Характеристики:

Тип: Ортез на палець

Розмір: L, S, M

Виробник: ortop

Країна виробника: Тайвань

Особливості:

Шина на будь-який палець руки застосовується, як чудова альтернатива гіпсовій пов’язці, при цьому має низку переваг, а саме: мінімальний розмір та вага, ефективна фіксація, з ортезом можна приймати ванну, душ. Дана модель виготовлена з алюмінію та м’якої підкладки, що запобігає здавлюванню пальця. Шина пластична, її можна вигинати для отримання потрібної форми. Кріпиться ортез за допомогою гнучких кінчиків, додатково шина фіксується бинтом або паперовим пластиром. Ортез не «боїться» води, його можна використовувати при пранні, вмиванні. Для визначення розміру достатньо визначити довжину пошкодженого пальця.

Показання:

  • переломи фаланг пальців кисті;
  • розтягнення зв’язок, сухожилля;
  • ревматичні зміни;
  • гострі та хронічні дегенеративні зміни, такі як артрит;
  • удари, забої, травми;
  • ушкодження сухожилля згиначів, вивихи, підвивихи;
  • реабілітаційний період після зняття гіпсових пов’язок.

Мета використання:

  • підтримка пальця;
  • забезпечення нерухомості пальця при травмах;
  • максимальна фіксація фаланг і фізіологічно правильному положенні.

Застосовується для фіксації мізинця, серцевого, середнього та вказівного пальця. Застосовують шину за призначенням лікаря, саме він моделює та накладає ортез, зазначаючи режим використання. Дозволено застосовувати цілодобово з невеликими перервами.

Купувати ортопедичні фіксатори варто у спеціалізованих магазинах, адже в них пропонують сертифіковану продукцію, яка має гарантований експлуатаційний період.  Зауважте, продукція подібного призначення не підлягає обміну та поверненню, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», так як входять до категорії «товари медичного призначення».

Бажаємо здоров’я Вам та Вашим близьким!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: