Насадка на туалет, підставка для туалету для інвалідів, сидіння на туалет, сидіння на унітаз OSD-RPM-67032 OSD (Італія) купити на сайті orto-med.com.ua
Насадка на туалет, підставка для туалету для інвалідів, сидіння на туалет, сидіння на унітаз OSD-RPM-67032 OSD (Італія) купити на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Насадка на унітаз OSD-RPM-67032

Артикул: OSD-RPM-67032

Ціна: 849 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Насадка на унітаз OSD-RPM-67032 призначена підвищити рівень унітазу та подарувати більший комфорт літнім людям, людям з переломом тазостегнового суглоба та особам на реабілітації.

Характеристики:

Виробник: OSD

Країна виробника: Італія

Тип: Туалетне сидіння

Максимально допустиме навантаження: 135 кг

Загальна висота: 12,5 см

Особливості:

Насадка на унітаз розроблена італійською компанією OSD, що вже багато років займається створенням якісного медичного обладнання та виготовленням товарів для людей з обмеженими можливостями. Виріб можна використовувати як дорослим особам, так і дітям.

Підставка для туалету виконана з гігієнічного пластику. Цей матеріал швидко нагрівається до температури тіла та зберігає комфортну температуру.

Пластик міцний, надійно тримає тіло, не сковзається. Не викликає алергії у чутливих людей. Сидіння для туалету легко кріпиться без використання додаткових інструментів. Тип кріплення підходить для більшості стандартних унітазів.

Насадка збільшує висоту унітазу на 12,5 см. Сидіння в туалет має зручну анатомічну форму.

Виріб легкий у дезінфекції та очищенні. Для подальшої довгої служби необхідно доглядати за сидінням згідно з правилами, які зазначені в паспорті товару. 

Догляд та використання:

  • Перед початком експлуатації потрібно ознайомитися з інструкцією та паспортом сидіння для унітаза.
  • Зовнішню поверхню підставки в туалет необхідно обробляти дезінфекційними засобами, зареєстрованими та дозволеними в Україні для дезінфекції поверхонь. 
  • Варто завжди тримати виріб у чистоті для використання протягом тривалого терміну. Очищати поверхню сидіння можна за допомогою води та мийних засобів.
  • Підставку на унітаз потрібно тримати на відстані від нагрівальних приладів.
  • При подальшому використанні кожен раз треба перевіряти стійкість та цілісність виробу.

Додатково:

  • Максимально допустиме навантаження, яке витримує насадка для унітаза - 135 кг.
  • На сидіння діє гарантія терміном 12 місяців за умови дотримання всіх правил експлуатації покупцем та збереження паспорту товару.

Насадка на унітаз OSD-RPM-67032 допоможе комфортно та безболісно здійснювати повсякденні гігієнічні дії, полегшуючи користувачам життя!
 

Схожі товари:

Вам може сподобатись: