Поручень вертикальний опорний, Норма-Трейд (Україна) купити на сайті orto-med.com.ua Купити опорні поручні для душу, металеві поручні  для інвалідів, вертикальний опорний поручень Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Поручень вертикальний опорний, Норма-Трейд (Україна) купити на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Поручень вертикальний опорний, Норма-Трейд

Артикул: ПВ-5.1.4

Модель:
ПВ-5.1.4 - 0 грн.
ПВГ-5.1.4 - 126 грн.
Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Поручень вертикальний опорний Норма-Трейд - надійний помічник для людей з обмеженими фізичними можливостями. Сюди відносять хворих, літніх та ослаблених людей, яким необхідна додаткова опора при підйомі і переміщенні.

Характеристики:

Виробник: Норма-Трейд

Країна виробника: Україна

Модель: ПВ-5.1.4, ПВГ-5.1.4

Максимально допустиме навантаження : 120 кг

Особливості:

Прямий поручень виготовлений українським виробником обладнання для інвалідів - Норма-Трейд. Поручень спеціально створений для посилення комфорту та зручності під час приймання душу.

Опорні поручні виготовляються з металевих труб з антикорозійним покриттям. Цей матеріал не піддається впливу води, він стійкий до ржавіння та подряпин.

Металеві поручні встановлюються користувачем у зручному для нього місці біля душової кабіни. 

Виріб призначено як для домашнього використання, так і для спеціалізованого. Опорні поручні встановлюються в медичних та реабілітаційних закладах.

Відстань гігієнічного виробу від стіни достатньо велика. Це дозволяє зручно розмістити поручень перед душем стандартних розмірів. 

Долоні не зісковзують з поручня, міцно та безпечно за нього тримаються. 

Поручень легко кріпиться до стіни та до підлоги. Виріб має спеціальне пристосування для кріплення.

Догляд та використання:

  • Поручень легкий в експлуатації та очищенні. Для миття виробу підійде ганчірка чи губка, маленька кількість води та мийний засіб.
  • Обробка здійснюється за допомогою дезінфекційних засобів, зареєстрованих та дозволених в Україні для дезінфекції поверхонь.
  • Використовувати пристінний поручень необхідно тільки після надійного його закріплення.
  • Перед використанням рекомендується ознайомитися інструкцією, де зрозуміло показано спосіб прикріплення та опис подальшого використання поручня для інвалідів.

Додатково:

  • Виробник дає гарантію на виріб за умови дотримання споживачем усіх правил використання опори та збереження паспорту. 
  • Максимальне навантаження, яке можуть витримати опорні поручні - 120 кг.

Поручень вертикальний для інвалідів та людей похилого віку Норма-Трейд допоможе забути про дискомфорт та страхи й зробить повсякденні гігієнічні справи комфортними, а ходьбу - безпечною та впевненою!
 

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити стілець для душу з регулюванням висоти, стілець для душу з вирізом, стілець в душ НТ-06-004 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

1900 грн.

Стілець для душу з регулюванням висоти, ручками та вирізом НТ-06-004, Норма-Трейд

Купити стілець для душу з регулюванням висоти, стілець для душу з вирізом, стілець в душ НТ-06-004 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

Стілець НТ-06-004 створений для полегшення прийняття водних процедур та підвищення безпеки у ванній кімнаті.