Купити поручень пристінний з присосками Fit Easy (Франція) на сайті orto-med.com.ua Купити прямі поручні для ванни, поручні в санвузол для інвалідів, поручні в туалет, опорні поручні для інвалідів Fit Easy (Франція) на сайті orto-med.com.ua
Купити поручень пристінний з присосками Fit Easy (Франція) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Поручень пристінний з присосками Fit Easy (Франція)

Артикул: 58700

Загальна довжина:
29 см - 499 грн.
40 см - 649 грн.

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Пристінний поручень Fit Easy стане сучасним та неповторним доповненням до ванної кімнати. Він допоможе впевнено пересуватися по території санвузла і завжди слугуватиме надійною опорою своєму власнику.

Характеристики:

Країна виробника: Франція

Тип: Поручні

Колір: Білий

Матеріал: Пластик

Загальна довжина: 40, 29 см

Особливості:

Поручень призначений для безпечного вставання, сідання, переміщення та виконує роль додаткової опори.

Поручень для безпеки та зручності рекомендовано встановлювати для людей літнього віку, осіб після операцій та травм, людей з порушенням функцій опорно-рухового апарату та нервової системи.

Виготовлений поручень із міцної  ABS-пластмаси, що не боїться води, побутових засобів. Ручка має рельєфну гумову поверхню, на якій рука буде міцно та надійно триматися, не зісковзуючись.

Опорні поручні встановлюються користувачем за допомогою вакуумних присосок на кінцях виробу. Додаткових інструментів для кріплення не потрібно.

Окрім домашнього використання опорні поручні встановлюються в медичних та реабілітаційних закладах.

Відстань виробу від стіни достатньо велика та дозволяє руці повністю та надійно охопити поручень. Рука міцно та безпечно за нього тримається. 

Поручень легкий в експлуатації та очищенні.

Догляд та використання:

  • Перед початком експлуатації поручня необхідно  ознайомитися з інструкцією та паспортом виробу.
  • Обробляти найкраще за допомогою дезінфекційних засобів, зареєстрованих та дозволених в Україні для дезінфекції поверхонь.
  • Очищення варто проводити звичайними побутовими мийними засобами.
  • Використовувати поручень необхідно тільки після надійного його закріплення.
  • Поручень має 2 індикатори кріплення, що вказують на фіксацію поручня: червоний колір - поручень зафіксовано неправильно, а синій колір означає, що поручень готовий до експлуатації.

Додатково:

  • На товар діє гарантія - 12 місяців з моменту придбання його при дотриманні споживачем правил експлуатації та збереження паспорту товару. 
  • Пластмасові поручні існують в кількох розмірах, тож можна обрати індивідуальний виріб, який найкраще підходить.

Поручні в туалет для інвалідів Fit Easy допоможуть відчути максимальну безпеку у ванній чи туалетній кімнаті та спокійно здійснювати впевнений рух!

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити сидіння для ванни для інвалідів, поглиблене сидіння, сидіння зі спинкою, сидіння для душу НТ-05-003 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

1199 грн.

Сидіння для ванни поглиблине, зі спинкою НТ-05-003, Норма-Трейд

Купити сидіння для ванни для інвалідів, поглиблене сидіння, сидіння зі спинкою, сидіння для душу НТ-05-003 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

Сидіння НТ-05-003 призначене для максимально комфортного та безпечного прийняття ванни.