Купити сидіння для душу та ванни, сидіння пластикове для ванни, сидіння в ванну для інвалідів, сидіння на ванну OSD-2201 (Італія), OSD на сайті orto-med.com.ua
Купити сидіння для душу та ванни, сидіння пластикове для ванни, сидіння в ванну для інвалідів, сидіння на ванну OSD-2201 (Італія), OSD на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Сидіння для ванни пластикове OSD-2201

Артикул: OSD-2201

Ціна: 990 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Сидіння для ванни OSD-2201 створене для максимальної безпеки та комфорту при прийнятті ванни та здійсненні щоденних водних процедур.

Характеристики:

Виробник: OSD

Країна виробника: Італія

Матеріал: пластик

Максимально допустиме навантаження: 100 кг

Розмір: 37.5х27.5

Особливості:

Сидіння для ванни рекомендовано використовувати людям з обмеженими фізичними можливостями. Сюди відносять людей з травмами, порушенням опорно-рухового апарату, інвалідів, осіб, які проходять реабілітацію, вагітних, людей літнього віку.

Сидіння розроблене італійською компанією OSD, яка протягом багатьох років спеціалізується на якісному медичному обладнанні. Пластикове сидіння підійде як для дорослих осіб, так і для дітей. 

Рама сидіння виготовлена ​​з хромованих трубок. Каркас стійкий до ржавіння та подряпин. Саме сидіння в ванну створене з міцного пластику. Цей матеріал швидко нагрівається від тіла до комфортної температури та не викликає холодних дискомфортних відчуттів. 

Для більшої зручності та універсальності сидіння можна регулювати по ширині, ручки для фіксації сидіння - по висоті, адаптуючи під ванну.

Догляд та використання:

  • Перед початком експлуатації сидіння для душу та ванни, потрібно ознайомитися з інструкцією, яка входить в комплект до товару.
  • Виріб має бути розміщеним на поверхні бортів чавунної або сталевої ванни. Ручки виробу мають  розташовуватись по обидва боки ванни, надійно спираючись на неї.
  • За сидінням легко доглядати та дезінфікувати його. Для зовнішньої поверхні підійдуть дезінфекційні засоби, зареєстровані та дозволені в Україні для дезінфекції поверхонь.
  • Очищення варто здійснювати за допомогою води та мийних засобів.
  • Сидіння необхідно тримати на відстані від нагрівальних приладів, аби не пошкодити його цілісність.

Додатково:

  • Максимальна вага, яку витримує сидіння для ванни для інвалідів - 100 кг.
  • З першого дня покупки діє гарантія - 1 рік. Гарантія має силу за умови дотримання покупцем всіх правил експлуатації та збереження паспорту товару.

Пластикове сидіння для ванни OSD-2201 полегшить водні процедури, а також зробить звичайні гігієнічні дії більш комфортними, зручними та безпечними!
 

Схожі товари:

Вам може сподобатись: