Купити корсет для корекції постави (жорсткий) дитячий арт. 652 Toros (Україна) на сайті orto-med.com.ua Купити коректор постави дитячий (жорсткий) арт. 652 Toros (Україна), бежевого кольору, сайті orto-med.com.ua Купити магнітний пояс для спини дитячий арт. 652 Toros (Україна), білого кольору, на сайті orto-med.com.ua Купити 652 Toros (Україна) пояс для підтримки хребта ціни на сайті orto-med.com.ua Купити корсет для корекції постави (жорсткий) дитячий арт. 652 Toros (Україна), візерунок на сайті orto-med.com.ua
Купити корсет для корекції постави (жорсткий) дитячий арт. 652 Toros (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Дитячий корсет для корекції постави (жорсткий), тип - 652 Toros-Group(Україна)

Артикул: 652

Ціна: 432 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Надійний дитячий коректор постави від топового українського виробника Toros-Group. Реклінатор створений для формування правильної постави, розвантаження хребців грудного відділу та відновлення тонусу м’язів після травм.

Характеристики:

Матеріал: Бавовна,Поліефір,Латекс

Виробник: Toros-Group

Розмір: 1, 2, 3

Тип: Для фіксації спини, коректори постави, кільця Дельбе

Колір: Білий, Бежевий, Чорний, Котики рожеві, Котики сірі, Комахи

Країна виробника: Україна

Особливості:

Дитячий коректор постави виготовлений для профілактики та лікування легких деформаційних проявів грудного відділу хребта. Дану модель виконали як у спокійних тонах, так і яскравих відтінках з комахами та котиками. Такий дизайн сприяє нормальному ставленню дітей до вимушеного використання коректора.

Рекомендації по використанню

  • Одягати потрібно на натільну білизну з натуральної тканини.
  • Частина поясу з ребрами жорсткості розміщується між лопатками, широкий пояс закривається спереду по лінії талії, а вузькі, охоплюючи плечі, перехрещуються зі спини закривається по широкому поясу.
  • Тривалість та період застосування коректора постави повинен зазначити лікар-ортопед. Як правило, виріб застосовують впродовж 3-4 годин на добу, починаючи адаптацію до коректора з 15-20 хвилин. Щоденно можна додавати тривалість перебування у реклінаторі, +/-20 хв, це залежить від фізичного стану користувача.
  • Перед пранням варто виймати ребра жорсткості з корсета.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: