Купити бандаж допологовий арт.110 Toros, вузький, світлого білого кольору, різних розмірів, на сайті orto-med.com.ua
Купити бандаж допологовий арт.110 Toros, вузький, світлого білого кольору, різних розмірів, на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Бандаж допологовий Toros тип-110, (Україна)

Артикул: 110

Ціна: 558 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Бандаж допологовий знімає навантаження, спричинене вагітністю на спину. Запобігає утворенню розтяжок, підтримуючи живіт під час вагітності. Доставка 2-3 дні.

Характеристики:

Матеріал: Поліефір, Латекс

Виробник: Toros-Group

Розмір: 1, 2, 3, 4

Тип: До та післяпологовий

Країна виробника: Україна

Особливості:

У другій половині періоду вагітності живіт майбутньої мами починає активно збільшуватися. З’являється необхідність у зміні свого гардеробу. Окрім придбання суконь, спідниць, штанів для вагітних, настає час для купівля ще однієї важливої деталі – дородовий пояс.

Бандаж для вагітних підтримує живіт і зменшує навантаження на хребет, зафіксувавши правильне положення плоду в утробі. Бандаж поперекового відділу спини  дозволяє жінці відчувати себе більш комфортно в положенні стоячи та при ходьбі. Виріб попереджає утворення розтяжок, запобігає передчасному опусканню живота. Дородовий бандаж використовується і після пологів, він допомагає прискорити процес скорочення матки після народження дитини. Це особливо важливо після кесаревого розтину, адже фіксується шов, підтримує м’язи передньої черевної стінки і знімає навантаження з хребта. Також, післяпологовий бандаж не допустить опущення кишечника.

Показання:

 • Допомагає плоду зайняти правильне положення.
 • Знімає навантаження з нижньої частини спини, запобігає утворенню розтяжок на животі, грижі, опущенню органів.
 • Знімає біль в попереку не обмежуючи розвиток плоду. Допомагає зберегти правильну поставу й продовжувати активний спосіб життя.
 • Підтримує живіт під час вагітності.

Важливо!

 • Не використовуйте бандаж під час сну.
 • Виріб одягайте в положенні лежачи на спині - це допомагає зафіксувати плід на потрібній висоті.
 • Під бандаж рекомендується надягати на нижню білизну.
 • Якщо на терміні вагітності більше 30 тижнів малюк знаходиться в тазовому або поперечному положенні, то бандаж суворо заборонений. Він фіксує положення малюка, і дитині майже неможливо повернутися, а значить, зростає ризик ускладнень і оперативного втручання під час пологів.
 • Використовуйте пояс не більше 3-4 годин підряд, і краще саме тоді, коли ви не просто сидите або лежите, але й активно ходите або займаєтеся фізичними вправами

Матеріал виробу: латекс – 27%, поліефір – 73%.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: