Купити пояс ортопедичний R3202, REMED, чорного кольору з червоним обрамленням, ортопедичний пояс для спини щільного матеріалу, різного розміру на сайті orto-med.com.ua
Купити пояс ортопедичний R3202, REMED, чорного кольору з червоним обрамленням, ортопедичний пояс для спини щільного матеріалу, різного розміру на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Пояс ортопедичний аеропреновий з ребрами жорсткості, R 3202, REMED (Україна)

Артикул: R3202

Ціна: 1495 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Пояс ортопедичний аеропреновий з ребрами жорсткості призначений для лікування і профілактики остеохондрозу, радикуліту, ревматизму, невритів, люмбаго при зсувах і грижах міжхребетних дисків, травмах, хронічних болях в попереково-крижовій ділянці.

Характеристики:

Колір: Чорний

Виробник: REMED

Розмір: M, L, XL

Тип: Попереково-крижовий

Особливості:

Пояс ортопедичний аеропреновий з ребрами жорсткості призначений для лікування і профілактики остеохондрозу, радикуліту, ревматизму, невритів, люмбаго при зсувах і грижах міжхребетних дисків, травмах, хронічних болях в попереково-крижовій ділянці; підтримки м’язів живота в післяопераційному або післяродовому періоді; рекомендований під час реабілітації після травм і операцій, які проводилися в попереково-крижовому відділі хребта;  для попередження розбіжності післяопераційних швів і виникнення післяопераційних гриж живота.

 • Забезпечує середню фіксацію поперекового відділу хребта,  зменшує біль і здійснює профілактику травм поясниці.
 • «Аеропрен» надає мікромасажну і зігріваючу дію.
 • Додаткові еластичні ремені із застібками-липучками дозволють індивідуально регулювати ступінь фіксації та силу тиску на поперекову область і область передньої черевної стінки.
 • Завдяки ребрам жорсткості бандаж забезпечує посилену підтримку попереку, сприяє розслабленню м’язів спини і нормалізації кровообігу.

Матеріал:

Аеропрен – 50%, поліефір – 25%, бавовна – 15%, латекс – 5%, нейлон — 5%,  ребра жорсткості металеві спиральні.


Інтструкція з використання:

 • РЕКОМЕНДАЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯ: Необхідний розмір поясу підбирається за обхватом талії згідно таблиці. Надягати виріб рекомендується безпосередньо на нижню білизну в положенні лежачи на спині на рівній жорсткій або напівжорсткій поверхні. Застебнути липучку потрібно на глибокому вдиху при втягнутому животі.
 • ПРОТИПОКАЗАННЯ: Запальні захворювання шкіри в області застосування виробу, індивідуальна непереносимість матеріалів, з яких виготовлений виріб. Не рекомендується використання виробу протягом 30 хвилин після застосування місцевих розігріваючих мазей.
 • ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ: Використовувати виріб винятково за призначенням. Визначення індивідуального режиму та часу носіння повинне здійснюватися Вашим лікарем. 
 • ДОГЛЯД ЗА ВИРОБОМ:
  • Прати м'якими миючими засобами при температурі не вище +35ºС. 
  • При пранні і полосканні не терти і не викручувати. Сушити вдалині від джерел тепла. Не прасувати. 
  • Не відбілювати (не використовувати відбілюючі миючі засоби, що містять хлор). Не піддавати сухий хімічній чистці.
 • УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:  зберігати у сухому місці при температурі від +5ºС до +40ºС, берегти від прямих сонячних променів.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: