Пояс для спини ціна, пояс для спини при грижі A5-065 TM Doctor Life купити на сайті Orto-med.com.ua Як правильно носити післяопераційний бандаж, післяопераційний пояс A5-065 TM Doctor Life, пояс для спини при грижі купити на сайті Orto-med.com.ua Купити післяопераційний бандаж, бандаж поперекового відділу спини A5-065 TM Doctor Life купити на сайті Orto-med.com.ua Купити післяопераційний пояс A5-065 TM Doctor Life, купити пояс для спини на сайті Orto-med.com.ua
Пояс для спини ціна, пояс для спини при грижі A5-065 TM Doctor Life купити на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Напівжорсткий корсет попереково-крижового відділу А5-065 TM Doctor Life

Артикул: А5-065

Ціна: 1099 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Бандаж поперекового відділу спини зніме біль у попереку та допоможе відчувати себе комфортно в будь-якій ситуації.

Характеристики:

Розмір: M, , L, XL, XXL, S

Виробник: Doctor Life

Колір: Чорний

Висота задньої частини: 21,5 см

Висота передньої частини: 16 см

Країна виробника: Україна

Вид: Пояс для підтримки спини

Особливості:

Багато хто бодай раз зіштовхувався з проблемами в хребті або суглобах. Статистика зазначає, що болі в спині відчувають понад 90% світового населення. Причини цього найрізноманітніші - від важких фізичних навантажень і травм до неправильної постави. Аби усунути біль та вилікувати проблему, медики рекомендують використовувати пояс для підтримки спини.

Поперековий корсет A5-065 - виріб медичного призначення, що забезпечує фіксацію попереково-крижового відділу хребта за допомогою спеціальних ребер жорсткості. 

Матеріал, з якого виготовлено корсет, має збільшену щільність. В пояс для поперекового відділу хребта вставлено 4 напівжорстких металевих ребра. Вони забезпечують необхідну підтримку й стабілізацію.

Передня і задня частини корсета поєднані спеціальними вставками з еластичного сітчастого матеріалу. Даний матеріал добре пропускає повітря.

Користувач може регулювати фіксуючий пояс для спини за допомогою спеціальних ременів.

Медичний бандаж не викликає дискомфорт навіть при тривалому використанні.

Переваги:

  • надійний виробник;
  • якісні матеріали;
  • рівномірна компресія;
  • непомітний під одягом;
  • зручні широкі застібки;
  • можна регулювати посадку та ступінь компресії;
  • добре пропускає повітря.

Додатково:

  • Виробник: Dr.Life - це сучасний український бренд, який займається медичними та ортопедичними товарами. Компанія об'єднує якість і надійність продуктів, а також поєднує в собі багаторічний досвід кращих світових виробників і потреби українського ринку.
  • Перед початком експлуатації бандажу варто ознайомитися з інструкцією.

Пояс медичний A5-065 поєднує в собі якість, ефективність та приємну ціну!

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити бандаж для підтримки спини та м'язів черевної стінки для стомованих хворих типу "Стронг", С-3С-50, Реабілітімед (Україна) на сайті orto-med.com.ua

905 грн.

Бандаж для підтримки спини та м'язів черевної стінки для стомованих хворих типу "Стронг", С-3С-50/С-3С-70, Реабілітімед (Україна)

Купити бандаж для підтримки спини та м'язів черевної стінки для стомованих хворих типу "Стронг", С-3С-50, Реабілітімед (Україна) на сайті orto-med.com.ua

Бандаж виготовлений з бавовни та махрового полотна до тіла. Метою використання післяопераційного бандажу для стомованих хворих - це фіксація передньої, …