Купити корсет для поясниці в інтернет-магазині медтехніки Orto-med.com.ua Купити корсет для поясниці в інтернет-магазині медтехніки Orto-med.com.ua Купити корсет для поясниці в інтернет-магазині медтехніки Orto-med.com.ua
Купити корсет для поясниці в інтернет-магазині медтехніки Orto-med.com.ua
Loading...

Напівжорсткий корсет попереково-крижового відділу Actistrap

Артикул: Actistrap DJO Global

Ціна: 4290 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Напівжорсткий корсет для поясниці Actistrap призначений для зменшення дискомфорту при захворюваннях попереково-крижового відділу спини, забезпечення контролю постави та полегшення білю в попереку за рахунок компресії.

Характеристики:

Виробник: DJO Global

Розмір: XS, S, M, L, XL

Тип: Попереково-крижовий

Країна виробника: Design in USA (Made in TUNISIA)

Вид: Бандаж для поясниці

Особливості:

Фіксуючий пояс для спини має високий рівень підтримки та за допомогою додаткових подвійних ременів зможе легко регулюватися. Еластичний компресійний матеріал підтримує комфортний мікроклімат при використанні.

Корсет для поясниці Actistrap DJO Global призначений при больовому синдромі при радикуліті, остеохондрозі, остеоартрозі, спондильозі та при порушеннях м'язового тонусу поперекового відділу хребта.
Щоб стабілізувати попереково-крижовий відділ у пояс для спини вбудовано 4 металевих гнучких ребра, а вставка з більш жорсткого матеріалу та два додаткові гнучких ребра забезпечують підтримку в області живота. Бандаж для поперекового відділу легко одягається та регулюється внаслідок наявності спеціальних пальчикових петель.

Використання поясу для підтримки спини зменшить травмонебезпечні рухи в попереку та не дасть з'явитися новим пошкодженням й прогресуванню захворювань. Корсет підходить для всіх типів активності, від малорухливого до активного образу життя. З ним можна сміливо займатися інтенсивними видами спорту та не боятися рухливості під час реабілітації після травм.

Напівжорсткий корсет попереково-крижового відділу Actistrap можна замовити у 5 розмірах (від XS до XL).
Висота спереду виробу всіх розмірів — 16 см, позаду — 26 см.

Розміри за окружності талії:
XS — 56-68 см
S — 68-82 см
M — 82-98 см
L — 98-116 см
XL — 116-136 см

Країна-виробник — Туніс, Design in USA.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: