Купити Небулайзер компресорний Omron C-801 на сайті orto-med.com.ua
Купити Небулайзер компресорний Omron C-801 на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Небулайзер для дітей компресорний Omron C-801(Японія)

Артикул: C-801

Ціна: 2234 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Omron NE-C801 Компактний компресорний небулайзер,  що з’явився на українському ринку зовсім нещодавно. Особливістю моделі є його легкість і компактність, пристрій зручно зберігати вдома і брати з собою в дорогу.

Характеристики:

Розмір часток: 3 мкм

Вага виробу: 270 кг

Виробник: Omron

Країна виробника: Японія

Швидкість розпилення: 0,4 мл/хв

Особливості:

Сучасність дає можливість лікувати та уникати захворювань дихальних шляхів ефективним та зручним способом, що прийшов на зміну таблеткам та ін’єкціям, а саме інгаляційна терапія. У будь-якому місці, далекому від медичних установ, небулайзери Omron будуть помічником у боротьбі з проблемами органів дихання. Висока продуктивність і точно контрольований ступінь розпилення лікарських засобів, підтверджена сертифікація відповідно до Європейського стандарту EN 13544-1.

Omron NE-C801

Компактний компресорний небулайзер,  що з’явився на українському ринку зовсім нещодавно. Особливістю моделі є його легкість і компактність, пристрій зручно зберігати вдома і брати з собою в дорогу. Для інгаляцій можна використовувати широкий спектр препаратів. Прилад має низький рівень шуму, так що Вам не доведеться турбувати домашніх неприємним шумом, Ви легко зможете провести маніпуляцію з дітьми, які бояться подібних виробів. Висока якість виробленого аерозолю та малий залишковий об’єм лікарського препарату є невід’ємними характеристиками компресорного небулайзера.

Переваги:

  • Комплектується небулайзерною камерою CompAIR ™, в основі якої лежить технологія віртуальних клапанів (Virtual Valve Technology - VVT).
  • MMAD приблизно 3 мкм.
  • Простота експлуатації.
  • Відсоток частинок лікарського аерозолю з розміром менше 5 мкм (респірабельна фракція) становить понад 74%, завдяки чому максимум лікарського засобу потрапить в нижні дихальні шляхи.
  • Знижений рівень шуму небулайзера - 46 дБ.
  • Фіксатори нового зразка.
  • Невеликі розміри, легка вага - 270 г.
  • Сертифікація відповідно з Європейським стандартом EN 13544-1.
  • У комплекті: компресор, небулайзерна камера «КомпЕЙР», загубник, насадка для носа, доросла і дитяча маски (ПВХ), повітрявідвідна трубка, комплект фільтрів (5шт.), сумка для зберігання, інструкція.

Купити інгалятор для дихання, при порушеннях роботи дихальної системи, маєте змогу на сайті orto-med.com.ua  Ми завжди готові дати відповідь на всі запитання щодо характеристики товару.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: