Небулайзер (інгалятор) білий компресорний NE-900-E (OMRON NE–C900) обрати на сайті Orto-med.com.ua
Небулайзер (інгалятор) білий компресорний NE-900-E (OMRON NE–C900) обрати на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Компресорний небулайзер (інгалятор) OMRON NE–C900 (Японія)

Артикул: NE-900-E

Ціна: 7392 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

У сучасному лікуванні захворювань дихальної системи особлива увага приділяється небулайзерній терапії, яка має беззаперечні переваги в порівнянні з іншими методами лікування. Різні захворювання дихальних шляхів вражають різні відділи дихальної системи. Тому, дуже важливо в першу чергу вибрати інгалятор, який дозволить досягти кращого терапевтичного ефекту у пацієнта.

Характеристики:

Швидкість розпилення: 0,4 мл/хв

Виробник: Omron

Країна виробника: Японія

Вага виробу: 2,2 кг

Тип: Компресорний

Рівень шуму: 55 дБ

Живлення: 220-240В / 50-60

Загальна висота: 110 см

Загальна довжина: 215 см

Загальна ширина: 175 см

Колір: Білий

Комплектація: компресор, небулайзерная камера, повітрявідвідна трубка (ПВХ), загубник, назальна канюля, маска для дорослих, маска для дітей, комплект повітряних фільтрів (5 шт.), керівництво з експлуатації, гарантівний талон.

Особливості:

Небулайзер і всі комплектуючі зроблені з високоякісних матеріалів і відповідають чинним національним та міжнародним стандартам з безпеки. Інгалятор C900 Pro – поєднання потужного блоку компресора та високоефективної небулайзерної камери Smart Structure, що складається з двох частин з можливістю використання різного роду медичних препаратів. Це забезпечує легку підготовку до роботи й очищення приладу.

В комплекті: компресор, небулайзерна камера, загубник, назальна канюля,  дитяча  маска (ПВХ),маска для дорослих (ПВХ), повітряна трубка (200 см.), комплект фільтрів (5шт.),  керівництво по експлуатації, гарантійний талон.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: