Купити фіксатор для гомілковостопного суглоба, 4112, Tenortho, (Італія), сірого кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити фіксатор для гомілковостопного суглоба, 4112, Tenortho, (Італія), сірого кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Бандаж на гомілковоступний суглоб, 4112, Tenortho, (Італія)

Артикул: 4112

Ціна: 1700 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Бандаж для гомілковостопного суглобу, забезпечує м'яку, напівжорстку та жорстку фіксацію за рахунок двох видів ребер жорсткості ( алюміній і пластик ).

Характеристики:

Колір: Перлинно-сірий

Виробник: Tenortho

Розмір: M, L, XL

Тип: Напівжорсткий

Країна виробника: Італія

Особливості:

Бандаж для гомілковостопного суглобу забезпечує м'яку, напівжорстку та жорстку фіксацію за рахунок двох видів ребер жорсткості ( алюміній і пластик ).Конструкція виробу повністю роз’ємна, тобто людині з набряками та гострим больовим синдромом набагато легше одягнути виріб. Для фіксації виробу на нозі, застосовані сучасні застібки «липучки», які розраховані на тривале використання. Даний ортез можна використовувати на різних етапах реабілітації.

Переваги

  • Основні елементи виготовлені з лайкри, що забезпечує комфорт; високо щільної піни, що надає легкість конструкції та карбонового внутрішнього каркасу, що дає можливість виробу поєднувати в собі відмінні механічні характеристики з легкістю і еластичністю.
  • Матеріали цих трьох функцій дозволяють отримати високу пружність, стримуючий ефект конструкції. Бандаж є простим і інтуїтивно зрозумілим для застосування через практичні фіксуючі липучки, які дозволяють регулювати ступінь затягування. Також важливим моментом є можливість інтеграції більш жорстких каркасних підтримок в бічній частині суглобу для шинування. Зміна ступеня фіксації відбувається шляхом зміни або ліквідації ребер жорсткості.

Показання до застосування:

  • деформація щиколотки ІІІ рівня;
  • артроз щиколотки;
  • нейропатії малогомілкового нерва;
  • запобігання травм;
  • травми гомілкового суглоба.

Зверніть увагу! Виріб не підлягає обміну та поверненню, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», адже входить у категорію «товари медичного призначення». Будьте уважні при замірах, обранні потрібного рівня фіксації. Якщо, у Вас залишилися запитання, зверніться за вказаними телефонними номерами. Наші консультанти раді допомогти обрати, потрібний для Вас, фіксатор. Бажаємо здоров’я!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: