Купити ортопедичний чобіток на гомілковостопний суглоб, Aurafix 451, (Туреччина), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити ортопедичний чобіток на гомілковостопний суглоб, Aurafix 451, (Туреччина), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити ортопедичний чобіток на гомілковостопний суглоб, Aurafix 451, (Туреччина), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Ортез на гомілковостопний суглоб (ортопедичний чобіток), Aurafix 451, (Туреччина)

Артикул: 451

Ціна: 2750 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Ортопедичний чобіток виготовлений з міцного пластикового матеріалу із зовнішньої сторони та м’якого AuraRaised-cloth з внутрішньої. Забезпечує максимальну ступінь іммобілізації суглоба, при цьому не обмежує можливість пересування.

Характеристики:

Виробник: Aurafix

Розмір: S, M, L

Тип: Жорсткий

Країна виробника: Туреччина

Особливості:

Жорсткий ортез виконаний турецьким виробником, з якісного, міцного пластику. Вся внутрішня частина покрита м’яким Aura Raised-cloth матеріалом, він забезпечує вільний доступ повітря та підвищений рівень комфорту. Виріб має відкриту конструкцію, яка фіксується щільними ременями. Фіксуючі паски дають можливість відрегулювати ступінь прилягання виробу до ноги. Нижня частина (підошва) виготовлена у спеціальній формі, для зручної ходьби. Така підошва з перекатом дає можливість людині ходити вже після накладання. Однією з відмінностей даної моделі від інших – можливість регулювати пластикові частини, «підганяючи» виріб під будову ноги користувача. Даний ортез представлений у трьох розмірах, які підбираються відповідно до розміру стопи, не залежно від сторони ушкодження (може застосовуватися на ліву та праву ногу).

Показання:

  • розрив Ахіллового сухожилля;
  • післяопераційна стабілізація зв’язок і сухожилля;
  • розтягнення зв’язок гомілковостопного суглобу 2-3 ступені;
  • хронічна нестабільність зв’язок;
  • складні переломи гомілкових кісток;
  • парези та паралічі ступні;
  • консервативна терапія переломів плюсни та передплюсні;
  • відновлювальний період після переломів кісток стопи і нижньої третини гомілки.

Протипоказання:

  • захворювання шкірних покривів, новоутворення, відкриті рани, порушення лімфовідтоку.

Фіксатор на гомілковостопний суглоб гарантує стабілізацію, обмеження пронації, супінації і згинання суглоба. Виріб забезпечує легкий масажний, компресійний та помірний зігріваючий ефект. Лікарі рекомендують застосовувати для повної іммобілізації, зняття запалення й набряків. Таким чином, застосування даного ортезу пришвидшує процес загоювання та відновлення.

Для уточнення інформації, стосовно представленої продукції, зателефонуйте за вказаними телефонними номерами на сайті.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: