Напівустілки в передній відділ стопи PRINCESS арт. 101, Pedag (Німеччина) купити в інтернет магазині медтехніки Orto-med.com.ua Вставка під плесно купити PRINCESS 101 Pedag в Orto-med.com.ua Вкладиш під плюсну | Купити вкладиш в передній відділ стопи PRINCESS 101, Pedag (Німеччина) в Orto-med.com.ua Безкоштовна доставка 🚚 Професійна консультація ☑
Напівустілки в передній відділ стопи PRINCESS арт. 101, Pedag (Німеччина) купити в інтернет магазині медтехніки Orto-med.com.ua
Loading...

PRINCESS арт. 101 - вставка в передній відділ ступні, Pedag (Німеччина)

Артикул: 101

Ціна: 0 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Вкладиш в передній відділ стопи використовується для вирівнювання проміжних розмірів ноги та підгонку взуття у випадках вузької стопи. Також вставка амортизує навантаження на пальці та захищає їх від надмірного тертя. Має натуральне шкіряне покриття та прошарок з активованого вугілля.

Характеристики:

Матеріал: Шкіра

Виробник: Pedag

Тип: Вставка для ступні

Розмір: 38, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 33, 37, 39, 40, 34, 35, 36

Країна виробника: Німеччина

Особливості:

Вкладиш в передній відділ стопи виготовлений з латексу та натуральної шкіри, а посередині містить прошарок з активованого вугілля. Він ефективно амортизує навантаження на стопу та вирівнює проміжні розміри взуття.

Вставка під підйом склепіння стопи може використовуватися на постійній основі, та з різним типом взуття.

Вставку застосовують для:

  • підгонки взуття при вузькій стопі;
  • вирівнювання розмірів ноги;
  • полегшення відчуттів під час ходьби на підборах.

Також, вкладиш під плесно використовується у  профілактичних цілях, тому рекомендовано людям, які завдають великого навантаження своїм стопам.

Термін експлуатації:

  • Термін експлуатації залежить від догляду за виробом, рівня активності людини та особливостей будови стопи. Рекомендований термін експлуатації - 6 місяців.
  • Для продовження терміну використання та забезпечення гігієни вставку в передній відділ стопи рекомендується іноді протирати вологими серветками. Сушити природним чином, без допомоги штучних нагрівальних елементів.

Додатково:

  • Розмір підбирається в залежності від розміру ноги.
  • Країна-виробник - Німеччина.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: