Бандаж при вальгусній деформації першого пальця стопи XALLUX-VALGUS HV-33D Orliman, (Іспанія) купити в інтернет-магазині медтехніки Orto-med.com.ua
Бандаж при вальгусній деформації першого пальця стопи XALLUX-VALGUS HV-33D Orliman, (Іспанія) купити в інтернет-магазині медтехніки Orto-med.com.ua
Loading...

Шина-бандаж для пальців XALLUX - VALGUS HV-33D Orliman, (Іспанія)

Артикул: HV_33

Ціна: 439 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Вальгусний бандаж для ступні фіксує великий палець стопи у анатомічному положенні, зменшує біль, загоює тканини та сприяє його випрямленню.

Характеристики:

Тип: Коректор пальців

Виробник: Orliman

Колір: Синій

Бік: Лівий, Правий

Розмір: S, M, L

Особливості:

Вальгусний нічний бандаж виготовлений з еластичного матеріалу та  містить чохол для великого пальця. Фіксується на стопі за допомогою застібок та ременю на п’яту, приймає оптимальне положення. Жорсткий нічний ортез складається з фіксуючої пластини та еластичної манжети на середній відділ стопи.

Коректор бурситу великого пальця зменшує навантаження і тертя на перший суглоб, усуваючи больові відчуття. Бандаж для пальців ніг активізує кровообіг в стопі, зменшує запальні процеси та попереджає порушення хрящів.

Може застосовуватися, як під час відпочинку, так і під час рухової активності. Підходить для взуття всіх типів, в тому числі відкритого. Іноді бандаж необхідно прати у теплій воді з милом.

Показання до застосування:

  • вальгусна деформація стопи;
  • післяопераційне відновлення.

Додатково:

  • Розміри: S, M, L.
  • Представлено у двох модифікаціях: для лівої та правої ноги.
  • Країна-виробник: Іспанія.
     
Схожі товари:

Вам може сподобатись: