Пелот CAPRICE арт. 155, Pedag (Німеччина) купити в інтернет магазині медтехніки Orto-med.com.ua Вставка під стопу CAPRICE арт. 155 Pedag купити в Orto-med.com.ua
Пелот CAPRICE арт. 155, Pedag (Німеччина) купити в інтернет магазині медтехніки Orto-med.com.ua
Loading...

CAPRICE арт. 155 - вставка в передній відділ ступні, Pedag (Німеччина)

Артикул: 155

Ціна: 0 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Вкладиш в передній відділ стопи використовується для пом’якшення навантаження на стопу та вирівнювання вільного місця у взутті. Вставка виготовлена на м’якій полімерній основі, вкрита натуральною шкірою та має антибактеріальне просочення.

Характеристики:

Матеріал: Шкіра

Виробник: Pedag

Тип: Вставка для ступні

Розмір: 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42

Країна виробника: Німеччина

Особливості:

Вкладиш в передній відділ стопи виготовлений з латексу та натуральної шкіри, та має антибактеріальне просочення. Він ефективно амортизує навантаження на стопу та вирівнює проміжні розміри взуття.

Вставка дуже ефективно пом’якшує ударне навантаження при ходьбі на високих каблуках. Також, вкладиш під плесно використовується у  профілактичних цілях, тому рекомендовано людям, які завдають великого навантаження своїм стопам.

Вставка під підйом склепіння стопи може використовуватися на постійній основі, та з різним типом взуття.

Термін експлуатації:

  • Термін експлуатації залежить від догляду за виробом, рівня активності людини та особливостей будови стопи. Рекомендований термін експлуатації - 6 місяців.
  • Для продовження терміну використання та забезпечення гігієни вставку в передній відділ стопи рекомендується іноді протирати вологими серветками. Сушити природним чином, без допомоги штучних нагрівальних елементів.

Додатково:

  • Розмір підбирається в залежності від розміру ноги.
  • Кількість вставок в упаковці - дві штуки.
  • Країна-виробник - Німеччина.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: