Міжпальцева перегородка для перехрещених пальців ніг TOE SEPARATOR арт. 271 Pedag купити в інтернет-магазині Orto-med.com.ua Гелевий коректор пальців| Силіконові вставки для ніг TOE SEPARATOR арт. 271 Pedag купити в інтернет магазині медтехніки Orto-med.com.ua Безкоштовна доставка 🚚 Професійна консультація ☑
Міжпальцева перегородка для перехрещених пальців ніг TOE SEPARATOR арт. 271 Pedag купити в інтернет-магазині Orto-med.com.ua
Loading...

TOE SEPARATOR арт. 271- міжпальцева перегородка, Pedag ( Німеччина)

Артикул: 271

Ціна: 99 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Міжпальцева перегородка, виготовлена з техногелю, розміщується між першим та другим пальцем стопи. Вона захищає їх від натирання й попереджає больові відчуття при деформаціях, зокрема використовується у випадку перехрещених пальців.

Характеристики:

Матеріал: Техногель

Виробник: Pedag

Тип: Коректор пальців

Країна виробника: Німеччина

Розмір: L/XL, S/M

Особливості:

Міжпальцева перегородка запобігає деформації стопи і пальців ніг. Вона захищає шкіру ніг від натирання й утворення мозолів та коригує положення пальців під час ходьби.

Саме така модель перегородки застосовується у випадках перехрещених пальців та під час післяопераційної реабілітації.

Вставка виготовлена з гіпоалергенного та безпечного гелю, що призначений для контакту зі шкірою та не викликає подразнень.

Застосування та експлуатація:

  • Перегородка розміщується між пальцями й розділяє їх, відводячи у природне положення, тим самим зменшуючи навантаження на передню частину стопи.
  • Гелевий коректор пальців ніг призначено для багаторазового, в тому числі щоденного використання, адже матеріал, з якого він виготовлений стійкий до усадки та деформації.
  • Силіконові вставки для ніг надійні та прості у використанні, практично не мають протипоказань. Їх можна носити з будь-яким типом взуття, в тому числі й з відкритим.
  • Коректор пальців не рекомендується використовувати  за наявності відкритих або кровоточивих ран.
  • Термін експлуатації залежить від догляду за виробом, рівня активності людини та особливостей будови стопи. Рекомендований термін експлуатації - 6 місяців
  • Для подовження терміну використання та забезпечення гігієни виріб рекомендується щодня промивати у воді з милом. Не рекомендується використовувати миючі та дезінфікуючі засоби. Сушити природним чином, без допомоги штучних нагрівальних елементів.

 Додатково:

  • Розміри виробу: S, M для жінок / L, XL для чоловіків
  • В упаковці - 2 перегородки.
  • Країна-виробник: Німеччина

Купити міжпальцеву перегородку можна без консультації лікаря, адже вона є універсальним засобом лікування та профілактики захворювань стопи.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: