Купити сауна для обличчя нано-іонна DS 600, Medisana (Німеччина), рожева на сайті Orto-med.com.ua Замовити сауна для обличчя нано-іонна DS 600, Medisana (Німеччина), рожева на сайті Orto-med.com.ua Обрати сауна для обличчя нано-іонна DS 600, Medisana (Німеччина), рожева на сайті Orto-med.com.ua
Купити сауна для обличчя нано-іонна DS 600, Medisana (Німеччина), рожева на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Нано-іонний розпарювач для обличчя DS 600, Medisana (Німеччина), рожевий

Артикул: DS 600

Ціна: 5499 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Нано-іонна сауна для обличчя DS 600 - унікальне поєднання вишуканого дизайну та зручності використання із використанням сучасних передових технологій. Тонізуюча пара для природного кольору обличчя. Розпарювач освіжає обличчя та покращує тонус шкіри.

Характеристики:

Артикул: DS 600

Виробник: Medisana

Країна виробника: Німеччина

Тип: розпарювач для обличчя

Колір: рожевий

Розмір: 22.4 х 15.7 х 15 см

Потужність: 250 Вт

Особливості:

DS 600 - це розпарювач для обличчя, який нагріває пару до 45°C для глибокого очищення пор та зволоження шкіри. Пара утворюється за допомогою ефективної УФ-технології, завдяки якій перша пара помітна вже через хвилину після увімкнення. Рекомендується використовувати з дистильованою водою. Нано-іонний розпарювач для обличчя в 10 разів ефективніший за звичайні розпарювачі, оскільки мікрочастинки проникають глибоко в шкіру. Коли вода закінчується, індикатор загоряється червоним кольором, і саун для обличчя автоматично вимикається. Завдяки стильному дизайну та компактним розмірам він впишеться в будь-який інтер'єр.

Характеристики:

  • Потужність 245 Ватт.
  • Утворення пари за допомогою УФ-технології.
  • Увімкнення/вимкнення одним натисканням кнопки.
  • Автоматично вимикається, коли закінчується вода.
  • Унікальний медичний дизайн і компактний розмір.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: