Купити фрезер для манікюру та педикюру MP 810, Medisana (Німеччина), сірий на сайті Orto-med.com.ua Фрезер для манікюру та педикюру MP 810, Medisana (Німеччина), сірий купити на сайті Orto-med.com.ua Замовити фрезер для манікюру та педикюру MP 810, Medisana (Німеччина), сірий на сайті Orto-med.com.ua Обрати фрезер для манікюру та педикюру MP 810, Medisana (Німеччина), сірий на сайті Orto-med.com.ua
Купити фрезер для манікюру та педикюру MP 810, Medisana (Німеччина), сірий на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Апарат для манікюру та педикюру MP 810, Medisana (Німеччина), сірий

Артикул: MR 810

Ціна: 989 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Фрезер призначений для догляду за нігтьовою пластиною, кутикулою і п'ятами. Апарат для манікюру і педикюру MP 810 може використовуватися як для професійного використання, так і для догляду за нігтями в домашніх умовах.

Характеристики:

Вага виробу: 78 кг

Артикул: MR 810

Виробник: Medisana

Країна виробника: Німеччина

Тип: апарат для манікюру та педикюру

Розмір: 16,4 х 3 х 3,1 см

Особливості:

Апарат по догляду за нігтями MP 810 має п'ять змінних насадок для якісного апаратного манікюру, вирівнювання та педикюру. Фрезер для манікюру призначений для догляду за нігтьовою пластиною, ніжною шкірою та п'ятами. Кожна високоякісна насадка розроблена для вирішення конкретних проблем рук і ніг, з акцентом на ефективність і простоту використання. Функція автоматичної зупинки в разі надмірного тиску робить апарат для манікюру та педикюр упридатним для використання людьми їз захворюванням на цукровий діабет. Широкий вибір з 5 насадок долає всі види недоліків, таких як потовщена шкіра, нерівні нігті й пошкоджені пластини. Апарат має низький рівень шуму і вібрації під час роботи. Ручка виробу зручно тримати  рукою, вона має професійний затиск для швидкої заміни насадок. З максимальний час безперервного  використання виробу 15 хвилин. Набір MP 810 підходить як для професійного використання, так і для домашнього догляду за нігтями.

Характеристики:

  • 5 змінних насадок.
  • Поставляється зі зручною сумкою для зберігання.
  • Апарат для манікюру і педикюру можна використовувати діабетикам.
  • Функція автоматичного вимкнення.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: