Купити апарат для манікюру та педикюру MP 815, Medisana (Німеччина), рожевий на сайті Orto-med.com.ua Замовити апарат для манікюру та педикюру MP 815, Medisana (Німеччина), рожевий на сайті Orto-med.com.ua Обрати апарат для манікюру та педикюру MP 815, Medisana (Німеччина), рожевий на сайті Orto-med.com.ua Апарат для манікюру та педикюру MP 815, Medisana (Німеччина), рожевий купити на сайті Orto-med.com.ua
Купити апарат для манікюру та педикюру MP 815, Medisana (Німеччина), рожевий на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Апарат для манікюру та педикюру MP 815, Medisana (Німеччина), рожевий

Артикул: MR 815

Ціна: 2089 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Фрезер для манікюру і педикюру MP 815 підходить для професійного використання і домашнього догляду за нігтями. Призначений для догляду за нігтьовою пластиною, кутикулою та п'ятами.

Характеристики:

Артикул: MR 815

Виробник: Medisana

Країна виробника: Німеччина

Тип: апарат для манікюру та педикюру

Колір: рожевий

Розмір: 15 х 3,8 х 3,7 см

Вага виробу: 942 кг

Особливості:

MP 815 - апарат для догляду за нігтями з двома рівнями потужності та сімома змінними насадками для якісного апаратного манікюру, випрямлення та педикюру. Цей апарат має низький рівень шуму та вібрації під час роботи. Фрезер використовується як інструмент для догляду за нігтьовою пластиною для видалення кутикули та мозолів. Широкий вибір насадок дозволяє усунути такі дефекти, як потовщена шкіра, нерівні нігті та пошкоджені пластини. Ручка зручно лежить в руці і має професійний затиск для швидкої заміни насадок. Фреза має два напрямки обертання: вперед і назад. У комплекті поставляється зручний футляр для зберігання фрези та аксесуарів. Набір MP 815 підходить як для професійного використання, так і для домашнього догляду за нігтями.

Характеристики:

  • Фрезер має сім знімних насадок.
  • Апарат для манікюру і педикюру включає в себе зручну сумку для зберігання.
  • Два режими потужності.
  • Функція реверсивного обертання (за годинниковою стрілкою/проти годинникової стрілки).
Схожі товари:

Вам може сподобатись: