Інвалідна коляска ціна, інвалідна коляска Invacare Rea Azalea MAX, (Швеція) інвалідний візок купити на сайті orto-med.com.ua
Інвалідна коляска ціна, інвалідна коляска Invacare Rea Azalea MAX, (Швеція) інвалідний візок купити на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Багатофункціональний інвалідний візок Invacare Rea Azalea MAX, (Швеція)

Артикул: Azalea Max

Ціна: 0 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Візок багатофункціональний Invacare Rea Azalea MAX враховує головні потреби користувача. Це пасивне механічне крісло для користувачів з надмірною вагою. Виріб вразить своєю практичністю, дизайном та якістю.

Характеристики:

Ширина сидіння загальна: 55 - 66 см

Тип: Багатофункціональний

Максимально допустиме навантаження: 180 кг

Загальна ширина: 80 - 92 см

Вага виробу: 54 кг

Висота сидіння від підлоги: 40 - 45 см

Висота спинки: 50 - 58 см

Загальна висота: 102 - 124 см

Висота підлокітника: 32 - 42 см

Глибина сидіння: 53 - 60 см

Загальна довжина: 105 - 112 см

Країна виробника: Швеція

Особливості:

Інвалідний візок Invacare Rea Azalea MAX створений для людей, які люблять зручність та якість. Виріб відрізняється своєю багатофункціональністю та практичністю.

Дана пасивна модель має функції нахилу всього крісла і відкидання спинки.  Візок інвалідний Rea Azalea Max задовольняє потреби користувачів з надмірною вагою.

Ручки ергономічної форми для особи, що супроводжує, розташовані близько один від одної для ще більшої простоти управління кріслом.

Модель Rea Azalea Max має функцію переміщення ваги «Tilt-in-Space» і механізм DSS (Dual Stability System - подвійна система забезпечення стійкості).

Стійкість даного крісла-візка досягається завдяки регулюванню положення спинки і підніжок, що є дуже корисною характеристикою для користувачів з обмеженою рухливістю, яким важко змінювати положення тіла самостійно.

Багатофункціональний інвалідний візок виготовлений з дотриманням всіх технічних нормативів і відповідає гігієнічним і санітарним вимогам, що пред'являються до виробів подібного класу. При виготовленні використані чисті, екологічні та безпечні для здоров'я матеріали.

Переваги виробу:

  • якісні матеріали;
  • сучасний вигляд;
  • надійний виробник;
  • легкий догляд та транспортування;
  • система «Tilt in Space»;
  • механізм DSS;
  • виріб можна підлаштувати під індивідуальні особливості людини.

Додатково:

  • Перед використанням варто ознайомитися з інструкцією та паспортом виробу.
  • Виробник: Візок інвалідний виготовлений компанією Invacare - найбільшим концерном з виробництва медичної техніки та реабілітаційного обладнання у всьому світі.

Дорослий інвалідний візок Invacare Rea Azalea MAX поєднує в собі якість, комфорт та привабливу ціну!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: