Замовити крісло-туалет з регулюванням висоти, тип 1010, Торос-Груп (Toros-Group), сталеві обрати на сайті Orto-med.com.ua
Замовити крісло-туалет з регулюванням висоти, тип 1010, Торос-Груп (Toros-Group), сталеві обрати на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Крісло-туалет регульований за висотою, тип 1010, Toros-Group (Китай)

Артикул: 1010

Ціна: 3010 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Інвалідне крісло з туалетом з регулюванням висоти призначено для здійснення гігієнічних процедур людей з обмеженими можливостями руху для пацієнтів із захворюванням ніг і хребта, людей похилого віку.

Характеристики:

Виробник: Toros-Group

Країна виробника: Китай

Матеріал: Сталь

Тип: Складний

Артикул: 1010

Колір: Сталевий

Особливості:

Інвалідне крісло з туалетом з регулюванням висоти ТИП 1010 складається з каркаса, стійки якого зроблені з високоміцної труби з нержавіючої сталі захищеної антикорозійним порошковим покриттям, горщика, сидіння, пластикових підлокітників та кришки туалету, гумових наконечників та кріпильних елементів.

Підтримується крісло чотирма ніжками, може легко регулюватися по висоті. Сидіння має 6 рівнів регулювання висоти, що підходять для людей різного зросту.

Для регулювання висоти крісла необхідно зняти фіксатор, для чого натиснути на виступаючу частину фіксатора до повного його вдавлювання в трубу ніжки. Змістити труби стійки відносно одна одної на потрібну довжину і, при суміщенні отворів, зафіксувати положення фіксатором. Повторити цю операцію для решти фіксаторів.

При використанні крісла-туалету необхідно встановити каркас на рівну поверхню та перевірити стійкість, вкласти крісло туалет з кришкою і горщиком, що легко знімаються.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: