Купити стілець для туалету для літніх людей складаний OSD-2110С на сайті orto-med.com.ua Купити Стілець-туалет складаний OSD--2110С на сайті orto-med.com.ua Купити Стілець-туалет складаний OSD--2110С на сайті orto-med.com.ua
Купити стілець для туалету для літніх людей складаний OSD-2110С на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Стілець-туалет складаний OSD-2110С

Артикул: OSD-RB-2110LW

Ціна: 2599 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Крісло туалет складається, як книжка, що економить місце при зберіганні і транспортуванні. Накладки підлокітників виконані з м'якого пластику. Санітарний стілець регулюється по висоті.

Характеристики:

Виробник: OSD

Країна виробника: Китай

Максимально допустиме навантаження: 136 кг

Матеріал: сталь

Ширина сидіння: 38.0 см

Ширина між підлокітниками: 48 см

Вага виробу: 6,5 кг

Тип: Складний

Висота сидіння від підлоги: 42 - 55 см

Колір: Оливковий

Глибина: 37 см

Особливості:

Конструкція складного стільця-туалета дозволяє швидко і легко підготувати його для транспортування або зберігання. Накладки підлокітників виконані з м'якого пластику. Стілець туалетний регулюється по висоті. Ніжки оснащені гумовими наконечниками з високим рівнем зчеплення. В комплекті ємність з протикрапельною системою і кришкою. Сидіння та санітарне обладнання - з’ємні, виготовлені з гіпоалергенного пластика.

Санітарний стілець рекомендований для застосування у медичних закладах та вдома людям з частковою втратою функцій опорно-рухового апарату. Туалетні стільці використовується як пересувне санітарно-гігієнічне обладнання, яке не розраховане для транспортування пацієнтів.

Догляд:

  • Зовнішні поверхні стільця-туалету потрібно обробляти дезінфікуючими засобами, зареєстрованими та дозволеними в Україні для дезінфекції поверхонь за режимами, регламентованими діючими документами стосовно застосування дезінфікуючих засобів, затвердженими в установленому порядку.
  • Завжди тримайте крісло стілець з санітарним оснащенням у чистоті для використання протягом тривалого терміну. Металеві частини очищайте за допомогою води та миючих засобів. Не використовуйте розчинники та абразивні препарати. Протирайте стілець-туалет ганчіркою після кожного використання. 
Схожі товари:

Вам може сподобатись: