Купити сходи для відновлення навиків ходьби СХ-1, Норма-Трейд(Україна)реабілітація, медичні меблі на сайті orto-med.com.ua Купити сходи для відновлення навиків ходьби СХ-1, Норма-Трейд(Україна)реабілітація, медичні меблі на сайті orto-med.com.ua
Купити сходи для відновлення навиків ходьби СХ-1, Норма-Трейд(Україна)реабілітація, медичні меблі на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Сходи для відновлення навиків ходьби СХ-1, Норма-Трейд(Україна)

Артикул: СХ-1

Ціна: 22260 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Сходи для відновлення навиків ходьби це тренажер, що призначений для відновлення рухових функцій, тренування сили ніг, для реабілітації після протезування нижніх кінцівок, використовується при тренування і підгонки протезів нижніх кінцівок.

Характеристики:

Країна виробника: Україна

Виробник: Норма-Трейд

Тип: Для відновлення ходи

Загальна довжина: 298 см

Висота: 120 - 170 см

Загальна ширина: 74 см

Особливості:

Ходьба – один з важливих потреб, для виконання яких необхідно активація багатьох відділів нервової системи. Як правило, зміна ходи виникає на фоні органічних або функціональних порушень в людському організмі, що призводить до значного зниження можливостей організму, високий ризик втрати рівноваги й травми.

Сходи для відновлення навиків ходьби це тренажер, що призначений для відновлення рухових функцій, тренування сили ніг, для відновлення після протезування нижніх кінцівок, використовується при тренуванняч і підгонках протезів нижніх кінцівок.

Такий тип тренажера є стандартним мінімумом для всіх реабілітаційних закладів згідно з європейським стандартом реабілітації. Застосовується для реабілітації інсультних та кардіологічних хворих. Для полегшення підйому, спуску і впевненості рухів сходи обладнані регульованими поручнями. Це робить сходи універсальними для використання людьми різного росту.

Тренажер виготовлений спеціально для проведення реабілітації на різних етапах. Виріб потрібен людям, що потребують поновлення здатності долати сходи після інсульту, захворювань серця,  операцій ендопротезування, неврологічних порушень, ампутацій.

Основна мета виробів:

  • пришвидшити поновлення функцій руху;
  • спростити аналіз динаміки лікування;
  • оптимізує час та сили реабілітолога, інструктора;
  • дати можливість пацієнтам займатися самостійно;
  • покращити психо-емоційний стан людини.

Комплексний підхід до лікування дає можливість відновити порушення ходьби після інсульту або інших неврологічних захворювань. Це означає, що поєднання медикаментозних засобів і реабілітаційних вправ, лікувальної фізкультури результативніше.

Відновлення навиків крокування, бігу – це тривалий процес, але завдяки сьогоденним засобам реабілітації ми можемо надати допомогу хворим з ортопедичними, неврологічними порушеннями.

Наявність на складі, ціну та терміни виготовлення потрібно уточнювати.
Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Придбати еспандери та кистьові тренажери (Україна) чорного кольору на сайті orto-med.com.ua

25 грн.

Еспандер кистьовий (Україна)

Придбати еспандери та кистьові тренажери (Україна) чорного кольору на сайті orto-med.com.ua

None

Купити площадку з вертикальним переміщенням для інвалідів (тренажер з електроприводом сходовий регульований, зі змінною висотою) ППН-Т (ППН-150Т), Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

162300 грн.

Площадка з вертикальним переміщенням для інвалідів (тренажер з електроприводом сходовий регульований, зі змінною висотою) ППН-Т (ППН-150Т), Норма-Трейд (Україна)

Купити площадку з вертикальним переміщенням для інвалідів (тренажер з електроприводом сходовий регульований, зі змінною висотою) ППН-Т (ППН-150Т), Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

Платформа є динамічним тренувальним майданчиком, призначеним для набуття навиків подолання перешкод інвалідами-візочниками та людьми з порушеннями опорно-рухового апарату.