Купити зволожувальні рукавиці SPAgel GLV-100, (США), рожевого кольору, відмінної якості на сайті orto-med.com.ua
Купити зволожувальні рукавиці SPAgel GLV-100, (США), рожевого кольору, відмінної якості на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Зволожувальні рукавиці SPAgel GLV-100, (Україна)

Артикул: GLV-100

Ціна: 380 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Зволожують і розм'якшують шкіру рук. Глибоке зволоження шкіри і кутикул, омолоджують і покращують вигляд шкіри, рекомендовано до і після маникюру.

Характеристики:

Тип: Бандаж на руку

Матеріал: M-Gel, Нейлон, Спандекс

Виробник: FootCare

Країна виробника: США

Особливості:

Постійна фізична робота, жорстка вода, перепади температури навколишнього середовища, умови праці та ще низка факторів, що згубно впливають на вигляд та стан епідермісу. Існує велика кількість засобів для реанімації Ваших кінцівок, проте кожний косметолог, шукає спосіб, легший шлях, які б виявилися більш дієвими.

Даний виріб – інноваційний спосіб боротьби з недостатнім зволоженням шкірного покриву. Вони здатні регенерувати та глибоко зволожити, бодай загрубілу шкіру рук, кутикули, зберігаючи молодість шкіри.  Пристосування зовні виглядає, як звичайна махрова рукавичка. Секрет полягає в наявності особливого внутрішнього шару, просоченого живлючими маслами, мінералами. Використовувати засіб легко: одягаєте на очищені долоні, залишаючи на 20-45 хвилин.  Проблем не буде, навіть, коли одягнете на час нічного сну. Результат від застосування перевершить всі очікування, якщо систематично надягати рукавички не менше 3 разів на тиждень. Природні олії, що містяться у складі гелю швидко проникають у шкіру з допомогою зігріваючого ефекту, який забезпечує нейлон та спандекс.

Для ефективного застосування потрібне систематичне використання рукавичок. Однієї пари вистачає на термін до двох місяців. Їх можна мити в теплій воді, при температурі до +30 градусів, сушити виключно природнім шляхом.

Купити зволожуючі рукавички, бандаж на руку, ортез на коліно та багато інших потрібних речей і онлайн магазині orto-med.co.ua. Ми працюємо, щоб покращити якість життя, зробивши його комфортним. Здоров’я Вам і Вашим близьким!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: