Купити ортез на променево-зап’ястковий суглоб MANU IMMOBIL LONG, 50P11, OttoBock на сайті orto-med.com.ua
Купити ортез на променево-зап’ястковий суглоб MANU IMMOBIL LONG, 50P11, OttoBock на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Ортез-лонгета променево-зап’ястковий MANU IMMOBIL LONG, 50P11, OttoBock (Німеччина)

Артикул: 50P11

Ціна: 3199 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Ортез-лонгета з легкого спіненого матеріалу із внутрішньою шиною формування та круговими ременями фіксації. Дана лангета має низку переваг, а саме: вона легка, конструкція має відкритий тип, надійна фіксація, яку можна відрегулювати, виріб не викликає подразнення, постійного свербіжу та дискомфорту, як відбувається у випадку накладання гіпсової пов’язки.

Характеристики:

Виробник: ottobock

Розмір: M, L

Тип: Ортез променевозап'ястковий

Країна виробника: Німеччина

Особливості:

Мабуть, кожна людина, хоч раз у житті, відчувала дискомфорт у області кисті, променево-зап’ястковому суглобі. І це не дивно, адже щоденно наші руки виконують активні рухи, переміщують вантажі, перебувають у статичному положенні. Іноді, знаючи про проблему слабкості м’язів, постійні навантаженнями на руки, ми не одягаємо профілактичні бандажі, і як результат отримуємо ушкодження. Як правило, всі тяжкі та середньо тяжкі травми вимагають іммобілізації, тобто накладання гіпсових пов’язок, лангет. Саме для цього розробили медичний ортез на променезап’ястковий суглоб. Лангета має низку переваг, а саме: вона легка, конструкція має відкритий тип, надійна фіксація, яку можна відрегулювати, виріб не викликає подразнення, постійного свербіжу та дискомфорту, як відбувається у випадку накладання гіпсової пов’язки. Також, користуючись цим пристосуванням, Ви можете приймати душ, ванну.

Переваги:

  • лангета виконана, з урахуванням анатомічної будови руки, з легкого спіненого матеріалу, яка фіксується за допомогою кругових ременів;
  • внутрішня металева шина дозволяє зафіксувати зап'ястя у необхідному положенні;
  • знімна підкладка виготовлена із “дихаючого” матеріалу SpaceTex, легко міняється.

Показання:

  • травматизація кисті, яка супроводжується набряклістю та больовими відчуттями;
  • відновлювальний період після оперативних втручань, зняття гіпсових пов’язок;
  • запальні процеси, такі як: артрит, артроз, бурсит, синовит;
  • ортез застосовується при нейропатії периферичних нервів у зоні променевозап’ясткового суглоба;
  • профілактика та лікування контрактур кисті;
  • лікарі можуть використовувати виріб при переломах, вивихах, надривах зв’язок.

Протипоказання:

Виріб не має прямих протипоказань, проте існують процеси, які можуть призвести до ускладнень, наприклад: дерматит, трофічні язви, пролежні на місці застосування ортезу; новоутворення; індивідуальна алергічна реакція на складові компоненти виробу.

Зверніть увагу! Виріб можна купити без направлення лікаря, проте перед тим, як одягнути ортез, варто звернутися за консультацією.

Бажаємо здоров’я!

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити шина на палець руки, нігтьової та середньої фаланги пальців кисті ТР-6200 Orliman, (Іспанія), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua

99 грн.

Шина на палець руки, для фіксації нігтьової та середньої фаланги, ТР-6200 Orliman, (Іспанія)

Купити шина на палець руки, нігтьової та середньої фаланги пальців кисті ТР-6200 Orliman, (Іспанія), бежевого кольору на сайті orto-med.com.ua

Поліпропіленова шина нігтьової та середньої фаланги пальців кисті. Утримує 2-й міжфаланговий суглоб в положенні крайнього розгинання.