Купити ортез для ліктьового суглоба, Aurafix 305, (Туреччина), текстильні ремні чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити ортез для ліктьового суглоба, Aurafix 305, (Туреччина), текстильні ремні чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити ортез для ліктьового суглоба, Aurafix 305, (Туреччина), текстильні ремні чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити ортез для ліктьового суглоба, Aurafix 305, (Туреччина), текстильні ремні чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Жорсткий фіксатор ліктьового суглобу, Aurafix 305, (Туреччина)

Артикул: 305

Ціна: 7290 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Ортез Aurafix 305 використовується для надійного контролю функцій згинання та розгинання ліктьового суглоба. Ортез дає змогу здійснювати згинання під кутом від 0 до 105 градусів, розгинання – від -15 до 90 градусів.

Характеристики:

Тип: Налокітник

Виробник: Aurafix

Розмір: S, M

Країна виробника: Туреччина

Бік: Правий, Лівий

Особливості:

Жорсткий ортез на ліктьовий суглоб виготовлений з гіпоалергенного дихаючого матеріалу, який не створює дискомфорту та неприємних відчуттів, типу свербіжу, зігрівання, стискання. Виріб має інтегровані шарніри, що дозволяють регулювати кут згинання та розгинання кінцівці. Застосовується для лікування переломів, в складі комплексного лікування запальних процесів, які потребують знерухомлення та в період відновлення рухових функцій після операцій.  

Переваги

  • Здійснює контроль згинання та розгинання ліктьового суглоба з кроком 15 градусів. Згинання: під кутом від 0 до 105 градусів. Розгинання: під кутом від -15 до 90 градусів.
  • Використовується для правильної розробки суглоба під час реабілітації, амплітуду руху з часом можна збільшувати.
  • Внутрішня поверхня виробу виготовлена з м’якого матеріалу AuraTerry, комфортного для шкіри, який не викликає подразнення при тривалому контакті.
  • Ортез пасками фіксується, проходячи через здорове плече.

Показання

  • Реабілітація після ендопротезування ліктьового суглоба.
  • Післяопераційний період після стабілізації ліктьового суглоба.
  • Іммобілізація суглоба після артролізу.
  • Консервативне лікування вивихів плеча.
  • Терапія переломів дистальної частини плечової кістки без зміщення.

Зверніть увагу! Виробник рекомендує правильно доглядати за виробом:

перед пранням варто розстебнути всі манжети, зняти всі вставки та додаткові складові. Текстильні частини ортеза варто прати руками в теплій воді не вище +30°С, додавши миючий засіб, який не містить хлору, вибілюючих засобів.

Зазначимо! Термін експлуатації залежить від способу застосування, рівня активності користувача та дотримання рекомендацій виробника.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: