Купити ортез при епікондиліті EPI FORSA PLUS, 50A3, OttoBock (Німеччина), світло-сірого кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити ортез при епікондиліті EPI FORSA PLUS, 50A3, OttoBock (Німеччина), світло-сірого кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Ортез при епікондиліті EPI FORSA PLUS, 50A3, OttoBock (Німеччина)

Артикул: 50A3

Ціна: 1299 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Жорстко-еластичний ортез при епікондиліті зі змінним внутрішнім пелотом та регульованим ступенем компресії.

Характеристики:

Виробник: ottobock

Розмір: Універсальний

Тип: Епікондилітний стріп

Країна виробника: Німеччина

Особливості:

Все частіше ортопеди рекомендують застосування спеціальні фіксатори (ліктьові стріпи), оскільки вони локально діють на проблемну зону, мають компактну конструкцію, укомплектовані додатковими стяжками, вони не сковують рух верхньої кінцівки. За часту, подібні бандажі виготовляються в універсальному розмірі, що одягаються на ліву та праву руку. Незважаючи на пошив, що зроблений з урахуванням всіх анатомічних особливостей, може застосовуватися як чоловіками, так і жінками, незважаючи на вік користувача.

Ліктьовий стріп від німецького виробника OttoBock ефективно розвантажує зону запалення, зменшує розтягнення сухожилля та м’язів передпліччя, саме цей фактор є причиною гострих болів при епікондиліті. Виріб зроблений у С-подібній формі, що легко фіксується за допомогою інноваційних застібок Velcro. Ліктьовий бандаж має м’який внутрішній шар, який приємний до тіла.

Виріб характеризується своєю ефективністю, міцністю, комфортом при застосуванні, гіпералергенними матеріалами та тривалим терміном експлуатації.

Призначення:

  • як правило, дані ліктьові стріпи застосовуються для лікування та уникнення епікондиліту («лікоть гольфіста», «лікоть тенісиста»).

Бандаж на ліктьовий суглоб забезпечує компресійний, легкий масажний ефект. Він рівномірно розподіляє навантаження, знижуючи відчуття болю та дискомфорту. Стріпи сприяють покращенню кровообігу та оптимізують положення руки. Лікарі призначають використання виробу, з метою профілактики виникнення розтягнення зв’язок, людям із хронічними формами артрозу та артриту. Стріп на ліктьовий суглоб, як показує практика, прискорює процес одужання на 3-7 днів.

Увага! Лікарі призначають ступінь фіксації бандажа, термін та час застосування.

За рахунок щільності, виріб не потребує особливого догляду та умов зберігань.

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити ортез на палець чорного кольору гіпоалергенний Toros-Group на сайті Orto-med.com.ua

453 грн.

Бандаж для фіксації великого пальця, тип 554, Toros-Group (Україна)

Купити ортез на палець чорного кольору гіпоалергенний Toros-Group на сайті Orto-med.com.ua

Ортез на палець використовується при травмуванні фаланги великого пальця.