Сходи в ванну для інвалідів, східці для ванни для пенсіонерів, сходи для ванни СПБ-3.1.0 Норма-Трейд (Україна) купити на сайті orto-med.com.ua
Сходи в ванну для інвалідів, східці для ванни для пенсіонерів, сходи для ванни СПБ-3.1.0 Норма-Трейд (Україна) купити на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Сходинки для ванної СПБ-3.1.0, Норма-Трейд

Артикул: СПБ-3.1.0

Ціна: 0 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Сходинки для ванни СПБ-3.1.0 Норма-Трейд призначені для полегшення прийняття водних процедур. Сходи полегшують захід і вихід з ванни.

Характеристики:

Виробник: Норма-Трейд

Країна виробника: Україна

Матеріал: Сталь

Максимально допустиме навантаження: 100 кг

Особливості:

Східці стануть знахідкою для людей з обмеженими фізичними можливостями. Виріб рекомендовано використовувати  особам з порушенням функцій опорно-рухового апарату, в період післяопераційного стану, людям під час реабілітації та особам похилого віку.

Східці розроблені надійним  українським виробником Норма-Трейд, який протягом багатьох років спеціалізується на створенні медичного та гігієнічного обладнання для людей з обмеженими можливостями.

Східці в ванну з поручнем придатні до використання як в домашніх умовах, так і в спеціалізованих медичних та реабілітаційних закладах.

Східці виготовлені зі сталевого каркасу з антикорозійним покриттям. Цей матеріал стійкий до ржавіння, впливу води та мийних засобів.

Накладка сходинки для ванни зроблені з пластику, який не дає нозі послизнутися. 

На кінці ніжок сходів наявні чотири гумові опорні наконечники, що забезпечують надійне зчеплення виробу з підлогою.
Для більшої зручності сходинка забезпечена високим поручнем.

Догляд та використання:

  • Виріб встановлюється в зручному місці поблизу ванни на зручній відстані від неї. Сходи ставляться найвищою сходинкою до ванни.
  • Східці для ванни необхідно розташовувати на рівній підготовленій заздалегідь підлозі.
  • Перед початком використання  варто ознайомитися з інструкцією гігієнічного виробу.
  • За східцями для ванної кімнати  необхідно регулярно доглядати та перевіряти їх технічний стан. 
  • Для очищення одинарної сходинки для ванної потрібно використовувати неагресивні мийні засоби та воду.  
  • Обробку рекомендується здійснювати дезінфекційними засобами, зареєстрованими та дозволеними в Україні для дезінфекції поверхонь.

Додатково:

  • Виробник гарантує надійну роботу виробу з моменту придбання його, за умови  дотримання споживачем всіх правил експлуатації та збереження паспорту товару.
  • Витримує сходинка з поручнем вагу до 100 кг.

Сходинки для ванної кімнати СПБ-3.1.0  стануть справжньою знахідкою, поліпшать якість щоденних гігієнічних процедур та допоможуть власнику безболісно, зручно та безпечно відвідувати ванну!

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити стілець для душу з регулюванням висоти, стілець для душу з вирізом, стілець в душ НТ-06-004 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

3464 грн.

Стілець для душу з регулюванням висоти, ручками та вирізом НТ-06-004, Норма-Трейд

Купити стілець для душу з регулюванням висоти, стілець для душу з вирізом, стілець в душ НТ-06-004 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

Стілець НТ-06-004 створений для полегшення прийняття водних процедур та підвищення безпеки у ванній кімнаті.