Купити опора-поручень на стіну біля умивальника, НТ-09-024, Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua Купити поручні в туалет, кутовий поручень для ванни, поручні в санвузол для інвалідів НТ-09-024 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Купити опора-поручень на стіну біля умивальника, НТ-09-024, Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Опора-поручень на стіну (біля умивальника), НТ-09-024, Норма-Трейд

Артикул: НТ-09-024

Ціна: 890 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Опорний поручень НТ-09-024 стане неповторним доповненням до ванної кімнати. Опора забезпечить додаткову підтримку і впевненість при зміні положення тіла у ванній або туалетній кімнаті.

Характеристики:

Виробник: Норма-Трейд

Країна виробника: Україна

Тип: Поручні

Модель: НТ-09-024

Особливості:

Поручень для ванни виготовлений українським якісним виробником обладнання для людей з обмеженими фізичними можливостями - Норма-Трейд. Поручень призначений для безпечного вставання, сідання, переміщення та виконує роль додаткової опори. 

Поручень для безпеки та зручності рекомендовано встановлювати для людей літнього віку, осіб після операцій та травм, людей з порушенням функцій опорно-рухового апарату та нервової системи.

Даний поручень найкраще розташовувати поблизу умивальника або ж туалету. Опора створена, щоб максимально забезпечити комфорт під час щоденних гігієнічних процедур.

Виріб виготовлений із захищених від корозії металевих трубок. Цей матеріал стійкий до води, ржавіння та подряпин. Легко кріпиться до стіни.

Опорні поручні встановлюються як  в домашніх умовах, так і в спеціалізованих медичних та реабілітаційних закладах.

Відстань виробу від стіни достатньо велика та дозволяє руці повністю та надійно охопити поручень. Рука не зісковзує з поручня, міцно та безпечно за нього тримається. 

Догляд та використання:

  • Перед початком експлуатації поручня необхідно  ознайомитися з інструкцією та паспортом виробу.
  • Поручень легкий в експлуатації та очищенні.
  • Обробляти найкраще за допомогою дезінфекційних засобів, зареєстрованих та дозволених в Україні для дезінфекції поверхонь.
  • Очищення варто проводити звичайними побутовими мийними засобами.
  • Використовувати поручень необхідно тільки після надійного його закріплення.
  • Бажано заздалегідь продумати місце розміщення виробу.

Додатково:

  • Опора-поручень існує в кількох різних розмірах.

  • Поручні витримують максимальне навантаження вагою 120 кг.

  • На товар діє гарантія - 12 місяців з моменту придбання його при дотриманні споживачем правил експлуатації та збереження паспорту товару. 

Поручні в туалет для інвалідів НТ-09-024 допоможуть відчути максимальну безпеку у ванній чи туалетній кімнаті та спокійно здійснювати впевнений рух!

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити сидіння для ванни для інвалідів, поглиблене сидіння, сидіння зі спинкою, сидіння для душу НТ-05-003 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

1407 грн.

Сидіння для ванни поглиблине, зі спинкою НТ-05-003, Норма-Трейд

Купити сидіння для ванни для інвалідів, поглиблене сидіння, сидіння зі спинкою, сидіння для душу НТ-05-003 Норма-Трейд (Україна) на сайті orto-med.com.ua

Сидіння НТ-05-003 призначене для максимально комфортного та безпечного прийняття ванни.