Купити Кінезіо тейп TemTex 5см х 5м., Towatek (Південна Корея) на сайті orto-med.com.ua Кінезіо тейп TemTex 5см х 5м., Towatek (Південна Корея)  купити в інтернет-магазині Orto-med.com.ua Купити тейпи для обличчя TemTex 5см х 5м., Towatek (Південна Корея) на сайті orto-med.com.ua Тейпи для схуднення TemTex 5см х 5м., Towatek (Південна Корея) купити в інтернет-магазині Orto-med.com.ua Купити тейпи для реабілітації TemTex 5см х 5м., Towatek (Південна Корея) на сайті orto-med.com.ua Купити тейпи для спорту TemTex 5см х 5м., Towatek (Південна Корея) на сайті orto-med.com.ua Купити Кінезіологічні тейпи TemTex 5см х 5м., Towatek (Південна Корея) на сайті orto-med.com.ua
Купити Кінезіо тейп TemTex 5см х 5м., Towatek (Південна Корея) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Кінезіо тейп TemTex 5см х 5м, Towatek (Південна Корея)

Артикул: TA 171- TA 178

Ціна: 359 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Кінезіо тейп виготовлено з еластичної бавовни, що з покрита акриловим гелем. Тейпи використовуються для покращення циркуляції крові та лімфи, реабілітації, зняття болю та набряку й для відновлення м’язів.

Характеристики:

Тип: кінезіологічні тейпи

Загальна ширина: 5 см

Країна виробника: Південна Корея

Виробник: Towatek

Загальна довжина: 500 см

Особливості:

Кінезіо тейп - це сучасна наукова розробка в галузі реабілітації. Еластична стрічка легко кріпиться на будь-яку частину тіла та слугує ефективним способом відновлення пошкоджених чи травмованих тканин.

Тейп виготовлено з повітро- та водопроникного матеріалу, тому його можна використовувати на постійній основі, в тому числі під час занять спортом чи відвідуванні басейну.

Кінезіологічний тейп складається з бавовняної основи та клейкого шару медичного акрилу, завдяки якому він кріпиться на шкірі. Властивості акрилу дуже схожі на властивості шкіри людини, завдяки чому використання стрічки не викликає жодних дискомфортних відчуттів.

Тейп може розтягуватися на 150-160% і витримувати значну амплітуду руху.

Купити тейп можна без додаткової консультації лікаря, адже він є універсальним засобом для реабілітації та відновлення.

Тейпування застосовується у таких випадках:

  • травми  м’язів;
  • болі у суглобах;
  • ниючі болі;
  • хвороби опорно-рухового апарату.

Додатково:

  • Розміри - 5 сантиметрів в ширину та 500 сантиметрів в довжину.
  • Країна-виробник - Південна Корея.

 

Схожі товари:

Вам може сподобатись: