Купити Кінезіо тейп 5см х 32м, Nasara (Південна Корея) на сайті orto-med.com.ua Що таке тейп | Кінезіотейпування | Кінезіо тейп 5см х 32м, Nasara (Південна Корея) купити в інтернет-магазині Orto-med.com.ua Тейп стрічка 5см х 32м, Nasara (Південна Корея) купити в інтернет-магазині Orto-med.com.ua Тейпи для реабілітації 5см х 32м, Nasara (Південна Корея) на сайті orto-med.com.ua Тейпи для схуднення 5см х 32м, Nasara (Південна Корея) на сайті orto-med.com.ua Купити Кінезіо тейп для спорту 5см х 32м, Nasara (Південна Корея) на сайті orto-med.com.ua Купити Кінезіологічні тейпи 5см х 32м, Nasara (Південна Корея) в інтернет-магазині Orto-med.com.ua
Купити Кінезіо тейп 5см х 32м, Nasara (Південна Корея) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Кінезіо тейп 5см х 32м, Nasara (Південна Корея)

Артикул: NK 12-59

Ціна: 1295 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Кінезіо тейп виготовлено у формі еластичної бавовняної стрічки, що з одного боку вкрита шаром акрилового гелю. Тейпи використовуються для пришвидшення процесу реабілітації, зняття болю та набряку й для відновлення м’язів.

Характеристики:

Тип: кінезіологічні тейпи

Загальна ширина: 5 см

Країна виробника: Південна Корея

Виробник: Nasara

Загальна довжина: 3200 см

Особливості:

Кінезіо тейп - це сучасна наукова розробка в галузі реабілітації. Еластична стрічка легко кріпиться на будь-яку частину тіла та слугує ефективним способом відновлення пошкоджених чи травмованих тканин.

Тейп виготовлено з повітро- та водопроникного матеріалу, тому його можна використовувати на постійній основі, в тому числі під час занять спортом чи відвідуванні басейну.

Кінезіологічний тейп складається з бавовняної основи та клейкого шару медичного акрилу, завдяки якому він кріпиться на шкірі. Властивості акрилу дуже схожі на властивості шкіри людини, завдяки чому використання стрічки не викликає жодних дискомфортних відчуттів.

Купити тейп можна без додаткової консультації лікаря, адже він є універсальним засобом для реабілітації та відновлення.

Тейпування застосовується у таких випадках:

  • травми  м’язів;
  • болі у суглобах;
  • ниючі болі;
  • хвороби опорно-рухового апарату.

Додатково:

  • Розміри - 5 сантиметрів в ширину та 32 метри в довжину.
  • З рулону можна вирізати стрічку необхідного розміру.
  • Країна-виробник - Південна Корея.
Схожі товари:

Вам може сподобатись: