Купити Кінезіо тейп Nasara 5см х 5 м (Південна Корея) на сайті orto-med.com.ua Тейпи для схуднення Nasara 5см х 5 м (Південна Корея) купити на сайті orto-med.com.ua Що таке тейп | Кінезіо тейп Nasara 5см х 5 м (Південна Корея) купити в інтернет-магазині Orto-med.com.ua Тейп стрічка Nasara 5см х 5 м (Південна Корея) купити на сайті orto-med.com.ua Купити тейпи Nasara 5см х 5 м (Південна Корея) на сайті orto-med.com.ua Кінезіологічний тейп Nasara 5см х 5 м (Південна Корея) купити в інтернет-магазині Orto-med.com.ua Тейпування пластирем Nasara 5см х 5 м (Південна Корея) - купити в інтернет-магазині Orto-med.com.ua Пластир Nasara 5см х 5 м, Nasara (Південна Корея) купити на сайті orto-med.com.ua Купити якісні тейпи Nasara 5см х 5 м (Південна Корея) на сайті orto-med.com.ua Корейські кінезіо тейпи Nasara 5см х 5 м (Південна Корея) на сайті orto-med.com.ua
Купити Кінезіо тейп Nasara 5см х 5 м (Південна Корея) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Кінезіотейп Nasara 5 см х 5 м (Південна Корея)

Артикул: NK48-98

Ціна: 249 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Кінезіо тейп виготовлено у формі еластичної бавовняної стрічки, що з одного боку вкрита шаром акрилового гелю. Тейпи використовуються для пришвидшення процесу реабілітації, зняття болю та набряку й для відновлення м’язів.

Характеристики:

Тип: кінезіологічні тейпи

Загальна ширина: 5 см

Країна виробника: Південна Корея

Виробник: Nasara

Загальна довжина: 500 см

Особливості:

Кінезіо тейп - це сучасна наукова розробка в галузі реабілітації. Еластична стрічка легко кріпиться на будь-яку частину тіла та слугує ефективним способом відновлення пошкоджених чи травмованих тканин.

Тейп виготовлено з повітро- та водопроникного матеріалу, тому його можна використовувати на постійній основі, в тому числі під час занять спортом чи відвідуванні басейну.

Кінезіологічний тейп складається з бавовняної основи та клейкого шару медичного акрилу, завдяки якому він кріпиться на шкірі. Властивості акрилу дуже схожі на властивості шкіри людини, завдяки чому використання стрічки не викликає жодних дискомфортних відчуттів.

Купити тейп можна без додаткової консультації лікаря, адже він є універсальним засобом для реабілітації та відновлення.

Тейпування застосовується у таких випадках:

 • травми  м’язів;
 • болі у суглобах;
 • ниючі болі;
 • хвороби опорно-рухового апарату.

Додатково:

 • Розміри - 5 сантиметрів в ширину та 500 сантиметрів в довжину.
 • Країна-виробник - Південна Корея.
   

 

Схожі товари:

Вам може сподобатись: