Купити подушку для жорсткої фіксації стегон ТЗС-1 Реабілітімед (Україна), синього кольору на сайті orto-med.com.ua Купити подушку для жорсткої фіксації стегон ТЗС-1 Реабілітімед (Україна), рожевого кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити подушку для жорсткої фіксації стегон ТЗС-1 Реабілітімед (Україна), синього кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Подушка для жорсткої фіксації стегон ТЗС-1 Реабілітімед (Україна)

Артикул: TZS_1

Розмір:
S - 1644 грн.
M - 1985 грн.

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Пристосування ортопедичне для фіксації тазостегнових суглобів. Подушка для жорсткої фіксації стегон.

Характеристики:

Виробник: Реабілітімед

Матеріал: Бавовняна, Трикотажна, Повітряпроникна

Тип: Для фіксації ніг

Загальна довжина: 65, 45, 55 см

Країна виробника: Україна

Розмір: S, M

Особливості:

Подушка для жорсткої фіксації стегон представляє собою високоякісну конструкцію з пінополіуретану, з виїмкою з внутрішньої сторони, щоб утримувати ноги під правильним кутом в положенні повної фіксації після хірургічного втручання.

Принцип дії:

  • Ноги укладають у виїмку уздовж подушки і фіксують їх у положенні відведення 2-ма широкими поясами з триплірованого матеріалу.
  • Довжина поясів універсальна і дозволяє зафіксувати ноги будь-якого розміру уздовж подушки за допомогою текстильної застібки.

Переваги:

  • Подушка для фіксації стегон виготовляється в трьох розмірах і оснащена чотирма широкими регульованими ременями;
  • Випускаються з трикотажним, бавовняним, повітропроникним чохлом на блискавці для легкої санації.
  • Дана продукція має медичне реєстраційне свідоцтво, видане МОЗ України, яке підтверджує медичне призначення виробу. Це офіційне підтвердження ефективності продукції для лікування та профілактики різних захворювань.

Відповідно до постанови « Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» від 19 березня 1994 р. №172» дана продукція поверненню та обміну не підлягає.

Замовити продукцію, для відновлення та полегшення умов життя людей з інвалідністю, мажете на сайті «Засоби реабілітації». Представляємо ортопедичні товари для підтримки Вашого здоров’я, медичне обладнання, засоби для відновлення після травм, порушень роботи певної системи, тренажери, засоби для масажу, аплікатори Ляпко та багато інших корисних речей. Доставляємо продукцію у будь-який куточок країни. Ми турбуємося про Ваше здоров’я і прагнемо полегшити його!

Схожі товари:

Вам може сподобатись: