Купити подушку для жорсткої фіксації стегон ТЗС-1 Реабілітімед (Україна), синього кольору на сайті orto-med.com.ua Купити подушку для жорсткої фіксації стегон ТЗС-1 Реабілітімед (Україна), рожевого кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити подушку для жорсткої фіксації стегон ТЗС-1 Реабілітімед (Україна), синього кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Подушка для жорсткої фіксації стегон ТЗС-1 Реабілітімед (Україна)

Артикул: TZS_1

Ціна: 1644 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Пристосування ортопедичне для фіксації тазостегнових суглобів. Подушка для жорсткої фіксації стегон.

Характеристики:

Матеріал: Трикотажна, Повітряпроникна, Бавовна

Тип: Для фіксації ніг

Виробник: Реабілітімед

Розмір: S

Загальна довжина: 45 см

Країна виробника: Україна

Особливості:

Подушка для жорсткої фіксації стегон представляє собою високоякісну конструкцію з пінополіуретану, з виїмкою з внутрішньої сторони, щоб утримувати ноги під правильним кутом в положенні повної фіксації після хірургічного втручання.

Принцип дії:

  • Ноги укладають у виїмку уздовж подушки і фіксують їх у положенні відведення 2-ма широкими поясами з триплірованого матеріалу.
  • Довжина поясів універсальна і дозволяє зафіксувати ноги будь-якого розміру уздовж подушки за допомогою текстильної застібки.

Переваги:

  • Подушка для фіксації стегон виготовляється в трьох розмірах і оснащена чотирма широкими регульованими ременями;
  • Випускаються з трикотажним, бавовняним, повітропроникним чохлом на блискавці для легкої санації.
  • Дана продукція має медичне реєстраційне свідоцтво, видане МОЗ України, яке підтверджує медичне призначення виробу. Це офіційне підтвердження ефективності продукції для лікування та профілактики різних захворювань.

Відповідно до постанови « Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» від 19 березня 1994 р. №172» дана продукція поверненню та обміну не підлягає.

Замовити продукцію, для відновлення та полегшення умов життя людей з інвалідністю, мажете на сайті «Засоби реабілітації». Представляємо ортопедичні товари для підтримки Вашого здоров’я, медичне обладнання, засоби для відновлення після травм, порушень роботи певної системи, тренажери, засоби для масажу, аплікатори Ляпко та багато інших корисних речей. Доставляємо продукцію у будь-який куточок країни. Ми турбуємося про Ваше здоров’я і прагнемо полегшити його!

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити наколінник з відкритою чашечкою, силіконовими подушечками та боковими поліцентричними підсилюючими шарнірами, 9107 Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua

3699 грн.

Наколінники з відкритою чашечкою, силіконовими подушечками та боковими поліцентричними шарнірами, 9107 Orliman, (Іспанія)

Купити наколінник з відкритою чашечкою, силіконовими подушечками та боковими поліцентричними підсилюючими шарнірами, 9107 Orliman, (Іспанія), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua

Наколінник розроблений з використанням тривимірної трикотажної тканини, що забезпечує відмінну перехресну еластичність та створює необхідне стиснення по всій області коліна. …