Купити Тутор для іммобілізації колінного суглоба, Aurafix AO-45, (Туреччина), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити Тутор для іммобілізації колінного суглоба, Aurafix AO-45, (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua Купити Тутор для іммобілізації колінного суглоба, Aurafix AO-45, (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua Купити Тутор для іммобілізації колінного суглоба, Aurafix AO-45, (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua Купити Тутор для іммобілізації колінного суглоба, Aurafix AO-45, (Туреччина) на сайті orto-med.com.ua
Купити Тутор для іммобілізації колінного суглоба, Aurafix AO-45, (Туреччина), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Ортез колінного суглобу, Aurafix AO-45, АО-55, АО-65 (Туреччина)

Артикул: AO-45

Ціна: 2100 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Тутор колінного суглоба для повної іммобілізації має підтримуючий та стабілізуючий ефект. Вироби такої розробки застосовуються в якості зручної альтернативи гіпсовій пов’язці. Тутор не подразнює шкіру, не викликає алергію та не викликає дискомфорту при тривалому використанні.

Характеристики:

Виробник: Aurafix

Тип: Тутор

Країна виробника: Туреччина

Розмір: UNI

Загальна висота: 45, 55, 65 см

Особливості:

Для жорсткої фіксації колінного суглобу розроблений спеціальний ортез. Він має ребра жорсткості й виріз для колінної чашечки. Ребра виготовлені з металу або міцного пластику. Також, вони використовуються при тяжких стадіях артриту та артрозу. Дані жорсткі наколінники служать альтернативою гіпсу й забезпечують повну нерухомість суглоба. За рахунок відкритого типу, користування виробом комфортне та простим.

Показання:

 • Травми колінних зв’язок.
 • Іммобілізація суглобу під час післяопераційної реабілітації.
 • Кістково-хрящові переломи.
 • Реабілітація після операцій на менісках.
 • Важкі розтягнення колінних м’язів.
 • Вивихи коліна.
 • Складні зміщення колінної чашечки.

Переваги:

 • Виготовлений з щільного матеріалу AuraTerry, внутрішня сторона має махрове покриття.
 • Виріб мобілізує колінний суглоб під кутом нуль градусів, який необхідний під час реабілітації після складних операцій та травм.
 • Алюмінієва конструкція здійснює фіксацію з усіх боків: медіальної, латеральної, постеральної, обмежуючи згинання та розгинання коліна.
 • Виріб регулюється згідно індивідуальної периферії ноги.
 • Незважаючи на сильну фіксацію, виріб легко знімається, тому пацієнтові можна виконувати перев’язки або гігієнічні процедури.
 • Розмір універсальний. Але в цій моделі є кілька модифікацій, які відрізняються один від одного довжиною – 45 см, 55 см, 65 см.

Купити ортез колінного суглоба Ви зможете в нашому інтернет-магазині «Засоби реабілітації». Ми пропонуємо якісні продукти відомих вітчизняних та світових брендів. Наколінники медичні допоможуть відновити Вашу звичну активність та позбавить больових відчуттів. Менеджери компанії завжди готові відповісти на всі запитання щодо характеристики, переваг кожної моделі, використаного матеріалу та правил зняття замірів. Ми турбуємося про Ваше здоров’я!  

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити колінний бандаж з протиударною пателярною вставкою, Silistab Genu, THUASNE (Франція), чорного кольору, білого кольору на сайті orto-med.com.ua

1999 грн.

Наколінник спортивний з протиударною пателярною вставкою, 2345 Silistab Genu, THUASNE (Франція)

Купити колінний бандаж з протиударною пателярною вставкою, Silistab Genu, THUASNE (Франція), чорного кольору, білого кольору на сайті orto-med.com.ua

Колінний бандаж Silistab Genu розроблений для підтримки та протиударної дії. Виріб може бути у двох моделях: з відкритою (білий) або …