Купить бандаж на колено в интернет-магазине медтехники, чорного кольору Orto-med.com.ua
Купить бандаж на колено в интернет-магазине медтехники, чорного кольору Orto-med.com.ua
Loading...

Короткий роз'ємний наколінник зі спіральними ребрами (з бавовною), ES-7A67, Ortop (Україна)

Артикул: ES-7A67

Ціна: 825 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Наколінник фіксуючий ES-7A67 для використання при нестабільності та запальних процесах колінного суглоба, для запобігання травм під час занять спортом та в період реабілітації після травм коліна.

Характеристики:

Виробник: ortop

Тип: Підтримуючий

Країна виробника: Україна

Розмір: UNI

Колір: Чорний

Особливості:

ES-7A67 – роз'ємний короткий наколінник від артрозу, артриту та запальних процесів в колінному суглобі. Бандаж виконує своє основне призначення – легку фіксацію колінного суглоба.
Ортопедичний наколінник має єдиний розмір на окружність коліна 30-47 см, висота виробу 17 см, виготовлений з легкої дихаючої тканини з бавовняною підкладкою, фіксується за допомогою двох липучок та має чотири спіральних ребра жорсткості з боків колінного суглоба. Пателярний отвір для коліна створює максимальну фіксацію при ходьбі.

Показання для використання короткого еластичного наколінника зі спіральними ребрами:

  • нестабільність коліна;
  • реабілітація після колінних травм;
  • для застереження від травм фізичних навантажень;
  • дегенеративно-дистрофічні зміни;
  • зниження навантаження на чашечку коліна при ходьбі;
  • запальні процеси в колінному суглобі.
  • роз'ємний бавовняний наколінник з силіконовим кільцем створює фіксацію колінного суглоба та легкий зігрівальний ефект.

Термін експлуатації наколінника залежить від інтенсивності використання, відповідності розміру та догляду за виробом.
Для виробу підходить ручне прання в не дуже гарячій воді з засобами для делікатних тканин. Сушити наколінник потрібно якомога далі від приладів, що нагріваються та прямих сонячних променів.

Схожі товари:

Вам може сподобатись:

Купити армований ортез колінного суглоба, оснащений регульованими двовісними поліцентричними шарнірами OCR200, Orliman, (Іспанія)  на сайті orto-med.com.ua

11999 грн.

Армований ортез колінного суглоба, оснащений регульованими двовісними поліцентричними шарнірами OCR200, Orliman, (Іспанія)

Купити армований ортез колінного суглоба, оснащений регульованими двовісними поліцентричними шарнірами OCR200, Orliman, (Іспанія)  на сайті orto-med.com.ua

Ортез виготовлений з низько профільного легкого алюмінію. Визначальною особливістю ортезу є його поліцентричні шарніри, що регулюють функцію згинання та розгинання …