Купити бандаж для колінного суглоба (неопреновий) арт. 510 Toros (Україна), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua Купити бандаж для колінного суглоба (неопреновий) арт. 510 Toros (Україна), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Купити бандаж для колінного суглоба (неопреновий) арт. 510 Toros (Україна), чорного кольору на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Бандаж для колінного суглоба (неопреновий) арт. 510 Toros (Україна)

Артикул: 510

Ціна: 707 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Покращує кровопостачання, стимулює процеси обміну в тканинах, шкірі, підшкірній жировій клітковині, м'язах. Сприяє венозному відтоку і лімфовідтоку, здійснює компресію патологічно розширених підшкірних капілярів і телеангіоектазій.

Характеристики:

Матеріал: Неопрен

Виробник: Toros-Group

Тип: Підтримуючий

Країна виробника: Україна

Розмір: 1, 2, 3, 4, 5

Особливості:

Ортопедичний наколінник, який забезпечує надійну фіксацію і м’яку компресію колінного суглоба. Він створює ефективну реабілітацію після отриманих травм і профілактику вивихів під час занять спортом. Наколінники розроблені з урахуванням анатомічної будови коліна. Призначають його для лікування хронічних захворювань, гострих травм зв’язок, вивихів, під час заняття спортом.

Дія:

  • Покращує кровопостачання, стимулює процеси обміну в тканинах, шкірі, підшкірній жировій клітковині, м'язах. Сприяє венозному відтоку і лімфо-відтоку, здійснює компресію патологічно розширених підшкірних капілярів і телеангіоектазій.
  • Профілактика пошкоджень суглобів і м'язів при заняттях спортом, фізичних навантаженнях.
  • Період реабілітації після гіпсової пов'язки.
  • Звичні вивихи, пов'язані з фронтальною нестабільністю.

Купувати наколінники краще у спеціалізованих магазинах, де є можливість підібрати потрібний розмір, модель і, навіть, приміряти. Якщо ж такої можливості немає, зверніться до онлайн-магазину orto-med.com.ua. Чому саме ми? Працюємо понад 10 років з ортопедичними виробами для відновлення, лікування, медичним обладнанням та пристроями, які допоможуть доглядати за хворими (літніми, ослабленими людьми); понад 10 років практики, чітко розуміємо переваги кожної моделі, виробу, присторою; працюємо, виключно, з сертифікованою продукцією; ціни, що відповідають якості, які Вас приємно здивують; ми працюємо, щоб зробити життя людини комфортним, навіть у складних ситуаціях зі здоров’ям.  

Схожі товари:

Вам може сподобатись: