Купити Ліжко функціональне з електроприводом «Sofia» 90 на сайті orto-med.com.ua Купити Ліжко функціональне з електроприводом «Sofia» 90 на сайті orto-med.com.ua
Купити Ліжко функціональне з електроприводом «Sofia» 90 на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Ліжко функціональне з електроприводом «Sofia» 90

Артикул: OSD - SOFIA 90

Ціна: 44980 грн

Товар очікується

Отримати інформацію

Опис:

Медичне багатофункціональне ліжко на колесах з електродвигуном, ложе з дерев'яних ламелей. За допомогою пульта можна регулювати кут нахилу головної і ножної секції ліжка, змінювати висоту головної і ножної спинки, регулювати загальну висоту ліжка, а також приймати положення Тренделенбурга. Поручні регулюються по висоті. Надліжкова трапеція і поручні в комплекті.

Характеристики:

Загальна ширина: 106 см

Виробник: OSD

Загальна висота: 30 - 70 см

Загальна довжина: 221 см

Довжина ложа: 200 см

Країна виробника: Італія

Діапазон регулювання висоти ложа ліжка: 30 - 70 см

Діаметер коліс: 5 дюймів

Максимальна вага пацієнта: 180 кг

Кут підйому ножної секції: 30 °

Ширина ложа: 90 см

Тип: З електродвигуном

Кут нахилу спинної секції: 70 °

Особливості:

 Багатофункціональне чотирьохсекційне ліжко з електроприводом. Гнучкі дерев'яні ламелі  ложа забезпечують додаткову м'якість. Пульт управління змінює кут нахилу головної і ножної секцій, в залежності від потреб користувача, забезпечує підвищений комфорт в процесі реабілітації і полегшує догляд з боку асистента. Електричне регулювання ліжка дозволяє змінювати відстань від підлоги до ложа, що дає можливість користувачеві легше вставати, лягати і пересідати. Ножна секція при підйомі приймає паралельне підлозі положення. Регулювання висоти поручнів полегшує доступ до пацієнта і забезпечує додатковий захист. Колеса дозволяють переміщати ліжко в приміщенні, а гальма надійно фіксують ліжко на місці. При відключенні електроенергії передбачена функція повернення ліжка в початкове положення.


Особливості:

  • Поручні регулюються по висоті.
  • Надліжкова трапеція і поручні в комплекті.
  • Дозволяє приймати положення Тренделенбурга

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожі товари:

Вам може сподобатись: