Придбати лектричне ліжко з туалетом та функцією бокового перевороту OSD-CH2F, Китай на сайті Orto-med.com.ua Електричне ліжко з туалетом та функцією бокового перевороту OSD-CH2F, Китай обрати на сайті Orto-med.com.ua Електричне ліжко з туалетом та функцією бокового перевороту OSD-CH2F, Китай купити на сайті Orto-med.com.ua Електричне ліжко з туалетом та функцією бокового перевороту OSD-CH2F, Китай замовити на сайті Orto-med.com.ua Обрати електричне ліжко з туалетом та функцією бокового перевороту OSD-CH2F, Китай на сайті Orto-med.com.ua Купити електричне ліжко з туалетом та функцією бокового перевороту OSD-CH2F, Китай на сайті Orto-med.com.ua Замовити електричне ліжко з туалетом та функцією бокового перевороту OSD-CH2F, Китай на сайті Orto-med.com.ua Електричне ліжко з туалетом та функцією бокового перевороту OSD-CH2F, Китай придбати на сайті Orto-med.com.ua
Придбати лектричне ліжко з туалетом та функцією бокового перевороту OSD-CH2F, Китай на сайті Orto-med.com.ua
Loading...

Медичне електричне ліжко з туалетом та функцією бокового перевороту OSD-CH2F, Китай

Артикул: OSD-CH2F

Ціна: 59999 грн

Вибір модифікації:

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Це реанімаційне ліжко для медичних закладів. Медичне ліжко з туалетом розділене на п'ять секцій, а кути нахилу голови та ніг можна регулювати за допомогою електричного пульта управління. Рама електричного ліжка виготовлений зі сталі, міцна і надійна, ліжко лікарняне витримує навантаження до 260 кг.

Характеристики:

Виробник: OSD

Тип: з електроприводом

Кількість секцій: 5

Загальна висота: 49 см

Загальна довжина: 211 см

Загальна ширина: 103 см

Максимально допустиме навантаження: 260 кг

Артикул: OSD-CH2F

Країна виробника: Китай

Діаметер коліс: 5 дюймів

Довжина ложа: 211 см

Ширина ложа: 103 см

Кут нахилу головної секції: 68 °

Кут підйому ножної секції: 25 °

Особливості:

Положення кардіо-крісла. Ножна частина ліжка електричного опускається, щоб забезпечити це положення, яке використовується для ефективного лікування різних кардіологічних (та інших) захворювань. Це також забезпечує найбільш зручне положення під час пробудження, годування та гігієнічних процедур.

Функція перевертання на бік. Дозволяє повертати пацієнта, піднімаючи обидві сторони електричного ліжка, щоб запобігти проблемам з кровообігом і пролежням.

Регулювання нахилу секції ніг. Покращує кровообіг в ногах, запобігає варикозному розширенню вен і полегшує щоденний догляд.

Функція туалету. У ліжко електричне вбудовано санітарний пристрій, яким можна користуватися через отвір у матраці, не піднімаючи людину з ліжка. Судно під ложем багатофункціонального ліжка  з кришкою та м'яким сегментом матраца для надійного закриття. Матрац поставляється в комплекті з ліжком електричним. Матрац має два шари: верхній шар – поролон, а нижній шар – кокосова основа. Чохол виготовлений зі спеціальної медичної "дихаючої" тканини, яку можна обробляти дезінфікуючими засобами.

Закривається застібкою-блискавкою. Розміри матраца складають 1905 х 900 мм х 60 мм.

Передбачена можливість закріплювати у рамі штатив під крапельницю.

П'ятидюймові колеса дозволяють швидко переміщати ліжко електричне у приміщенні, а гальма – фіксувати на місці.

Схожі товари:

Вам може сподобатись: