Купити бандаж підтримувальний жорсткий (бежевого кольору) арт. 213 (висота 24 см) Toros (Україна) на сайті orto-med.com.ua Купити бандаж підтримувальний жорсткий (бежевого кольору) арт. 213 (висота 24 см) Toros (Україна) на сайті orto-med.com.ua Купити бандаж підтримувальний жорсткий (чорного кольору) арт. 213 (висота 24 см) Toros (Україна) на сайті orto-med.com.ua Купити бандаж підтримувальний жорсткий (білого кольору) арт. 213 (висота 24 см) Toros (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Купити бандаж підтримувальний жорсткий (бежевого кольору) арт. 213 (висота 24 см) Toros (Україна) на сайті orto-med.com.ua
Loading...

Пояс для спини жорсткий, тип - 213 (висота 24 см) Toros (Україна)

Артикул: 213

Ціна: 1037 грн

Вибір модифікації: Розмірна сітка

Кількість:

Купити в один клік

Опис:

Жорстка фіксація попереково-крижового відділу хребта в період реабілітації після травм і оперативних втручань на хребті й органах черевної порожнини, при опусканні нирок, зміщенні міжхребцевих дисків.

Характеристики:

Колір: Бежевий, Чорний

Матеріал: Поліефір/Латекс

Тип: Попереково-крижовий

Розмір: 4, 5, 1, 2, 3

Виробник: Toros-Group

Країна виробника: Україна

Особливості:

Корсет для спини – еластичний виріб з ребрами жорсткості. Пластини використовуються для жорсткішої підтримки відповідної частини хребта, їх використовують від 2-х до 8- ми. Пояс застосовується для захисту хребців від травм і запобігання ускладнень при незначних порушеннях. Корсет рекомендується для фіксації хребетних відділів та обмеження рухливості повного або часткового. Дана модель – жорсткий корсет, що використовується у період відновлення після травм та операцій, у комплексі лікування при грижах, остеохондрозах, радикуліті, остеохондропатії, остеопорозі.

Дія:

  • Жорстка фіксація попереково-крижового відділу хребта в період реабілітації після травм і оперативних втручань на хребті й органах черевної порожнини, при опусканні нирок, зміщенні міжхребцевих дисків.
  • Система застібок дозволяє дозувати, розподіляти необхідну фіксацію і розвантаження поперекового відділу.

Показання:

  • Остеохондроз, спондильоз, остеоартроз міжхребцевих суглобів попереково-крижового відділу хребта з больовим синдромом;
  • Наявність гриж міжхребцевих дисків;
  • Спондилолистез або явища нестабільності в попереково-крижовому відділі;
  • Період реабілітації після травм і операцій на попереково-крижовому відділі хребта;
  • Вроджені аномалії, що супроводжуються больовим синдромом;
  • Порушення структури тіл хребців в результаті остеопорозу, пухлинного, туберкульозного та ін. процесів;
  • Неврологічні прояви: радикуліти, люмбалгия;
  • Профілактика травм і загострень захворювань попереку, перенапруги м'язів спини при фізичних навантаженнях, піднятті важких на виробництві або в побуті, при заняттях спортом, при тривалому перебуванні в вимушеному положенні.

Рекомендації: Носіння підтримуючих бандажів зміцнює м'язи спини, усуває болі, знижує навантаження на хребет при вікових змінах. Рекомендовано особам, діяльність яких пов'язана з великими фізичними навантаженнями (вантажники, спортсмени).

Протипоказання: Запальні захворювання шкіри в області застосування виробу, індивідуальна непереносимість матеріалів, з яких виготовлений виріб. Не рекомендується використання виробу протягом 30 хвилин після застосування місцевих розігріваючих мазей.

Запобіжні заходи: Використовувати виріб винятково за призначенням. Визначення індивідуального режиму та часу носіння повинне здійснюватися Вашим лікарем. 

Схожі товари:

Вам може сподобатись: